home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barac-Antonescu Emanuel SNG Medias Cornelia Ignat
2 Barbu Paul Gheorghe C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda/ Carmen Popescu
3 Ciobanu Gabriel Lic. "Axente Sever" Medias Gabriela Florea
4 Dancu Laurenţiu Lic. "St. L. Roth" Medias Constantin Enea
5 Dendiu Dragoş C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda/ Carmen Popescu
6 Dumitrescu Stefan C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
7 Fagarasi Titus SNG Medias Cornelia Ignat
8 Fleacă Valentin C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
9 Florea Dragoş SNG Medias Cornelia Ignat
10 Iftode Mihai C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia, Demco Andreea
11 Manda Iulian Lic. "St. L. Roth" Medias Constantin Enea
12 Matei Alexandru C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda/ Monica Oancea
13 Meleanca Rareş C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda/ Monica Oancea
14 Morar Daniel Cornel Marian C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
15 Nicola Vlad C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia, Demco Andreea
16 Nistor Cristian Raul C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
17 Olescu Marco Leon C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
18 Onita Sebastian C.N. "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia, Demco Andreea
19 Petcu Marin C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda/ Carmen Popescu
20 Petelează Claudiu Robert SNG Medias Cornelia Ignat
21 Petrean Miream Lic. "St. L. Roth" Medias Constantin Enea
22 Prundurel Flavius C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
23 Rusu Andrei C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
24 Stănilă Daniel C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda
25 Vecerdea Radu C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea
26 Zaharescu Marc C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Georgeta Preda


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro