home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arif-Şerban Andreea C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
2 Badila Mihai Alexandru C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
3 Barac-Antonescu Daniel SNG Medias Cornelia Ignat
4 Bologa Valentin Gabriel SNG Medias Cornelia Ignat
5 Bucur Timotei SNG Medias Cornelia Ignat
6 Ceuca Alexandru C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
7 Cheţan Bogdan Mihai SNG Medias Cornelia Ignat
8 Dicu Mădălina C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
9 Doda Alexandru C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea
10 Drasovean Beniamin C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
11 Enache Ioan Ovidiu C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
12 Hadar Alexandru C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
13 Halcea Anamaria C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Adina Stănculescu
14 Hanea Cosmin C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Adina Stănculescu
15 Hanea Sadro C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Monica Oancea/ Adina Stănculescu
16 Iancu Dorin C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
17 Jugarean Sergiu C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
18 Luca George Adrian C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
19 Macarie Cristina C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
20 Micuşan Lidia Naomi Lic. "Axente Sever" Medias Loredana Voicea
21 Oltean Mihai C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
22 Paros Raul C.N. "Octavian Goga" Sibiu Sibisan Madalina
23 Pirpidel Sebastian Gheorghe C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
24 Popa Sebastian Andrei C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
25 Radoiu Cătălin Mihai C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu Adina Stăculescu/ Steliana Mărginean
26 Secelean Gabriela C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
27 Stănică Patrick C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
28 Todoran Alexandru C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea
29 Truţă Mihai Lic. "St.L. Roth" Medias Ruxandra Scurtu
30 Zoltan Andrei Lic. "Axente Sever" Medias Loredana Voicea


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro