home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ţăran Alexandru Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Ionescu Gabriela
2 Ţurcanu Ştefan Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Mariuc Florin
3 Ani Eduard Ștefan Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Aga Petronela-Marinela
4 Boiciuc Andrei Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela, Buliga Tiberiu
5 Boiculese Claudiu Iustinian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
6 Ceobanu Mircea Florin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
7 Ciobotariu Narcis Dumitru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
8 Cojocariu Flavius Daniel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Aga Petronela-Marinela
9 Crainiciuc Bogdan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
10 Crețu Irina Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
11 Dediță Vlad Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
12 Diaconu Nichita Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
13 Dolineanu Vlad Ionuț Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
14 Drăgan Alexandru Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
15 Flutur Bogdan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
16 Grab Ruben Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela, Buliga Tiberiu
17 Hanc Naum Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta
18 Hrab Constantin Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Ionescu Gabriela
19 Ilişoi Daniel Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Cicu Dorina
20 Irimia Daniel Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
21 Lazarec Adrian Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
22 Lungu Cosmin Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
23 Manghiuc Bogdan Adrian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
24 Marcu Ștefan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
25 Mihai Ciprian Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceava Pintea Eugen
26 Mocanu Ștefan Alexandru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius
27 Mogage Andrei Cătălin Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie
28 Pauliuc Abel Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela, Buliga Tiberiu
29 Pauliuc Andrei Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela, Buliga Tiberiu
30 Pavel Vlad Daniel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
31 Pavel Andrei Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceava Pintea Eugen
32 Piftor Andy Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
33 Pintilei Ciprian Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela, Buliga Tiberiu
34 Pintilie Matei-Ionut Colegiul Agricol Fălticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel
35 Popa Camil Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta
36 Porohniuc Paul Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
37 Pricop Ștefan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
38 Serediuc Constantin Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava Tompea Viorel
39 Ungurean Cristina Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
40 Vartolomei Claudiu Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta
41 Vizeteu Andrei Alexandru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Aga Petronela-Marinela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro