home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Aniţa Liviu-Branco Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Bodnariu Mariana
2 Anichitei Ionel Cristinel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
3 Bîrsan Florin Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
4 Bujanovschi Larisa Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Cicu Dorina
5 Cebotari Victor Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
6 Ciubotaru Bogdan Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Măgurean Marius
7 Cojocariu Marian Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceava Brădățan Claudița
8 Daradici Anamaria Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
9 Dascălu Alexandru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
10 Florea Toma Eduard Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
11 Irimia Bogdan Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Mariuc Florin
12 Măcărescu Traian Sebastian Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela, Cojocariu Maria
13 Măglaş Alexandru Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria
14 Moldovan Liliana Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
15 Moraru Valentina Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
16 Oniciuc Oriana Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
17 Pavăl Ambrozie Beniamin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
18 Perju Andrei Constantin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
19 Popescu Iulian Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
20 Puiu Ana-Maria Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Macarov Cecilia
21 Tănăsescu Andrei Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
22 Tofan Eduard Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
23 Tomiuc Dery Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela
24 Ursulean Ilie Nicolae Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ștefănescu Narcisa-Daniela
25 Vultur Ovidiu Colegiul Agricol Fălticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro