home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şuiu Ciprian Constantin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihail
2 Aiordăchioaei Marius Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
3 Antonesi Florean Costin Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
4 Avasiloaie Laurenţiu Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
5 Bădeliță Andrei Vlad Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihai
6 Băițan Bianca Petronela Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihai
7 Bicsi Lucian Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
8 Boca Domnica Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceava Zotic Cristina
9 Bompa Flaviu Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Bodnariu Mariana
10 Bucaciuc Andrei Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ilciuc Cristina, Buliga Tiberiu
11 Buhăianu Răzvan Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihai
12 Burac Mircea Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Costineanu Raluca
13 Coca Octavian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihai
14 Crucerescu Ion Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela
15 Gherghel Denisa Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
16 Hatmanu Diana Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
17 Hojbotă Andreea Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
18 Hrihorciuc Călin Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
19 Hudema Dumitru Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
20 Iftimesei Ioan Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihail
21 Jolobai Andrei Nicolae Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie
22 Lucaci Diana Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
23 Maganu Mihai Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
24 Maxim Cezar Colegiul Naţional ”Nicu Gane” Fălticeni Bodnariu Mariana
25 Mihailiuc Tudor Ștefan Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihail
26 Moroşanu Ciprian Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica
27 Munteanu Laura Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
28 Mutescu Ciprian Alexandru Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
29 Obreja Elena Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana
30 Pamparău Sebastian Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Costineanu Raluca
31 Petrea Marius Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Măgurean Marius
32 Pîțu Mihai Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
33 Prisacaru Adam Colegiul Militar Liceal ”Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc Măgurean Marius
34 Roman Dan Traian Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
35 Ruscanu Lucian Florin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihail
36 Scriban Sergiu Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceava Zotic Cristina
37 Simion-Muntean Andrei Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Petrișor Adrian
38 Stanichevici Călin Claudiu Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Erhan Mihail
39 Teodorovici Robert Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian
40 Tiron Andreea Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu
41 Titus Reuț Școala Creștină ”Filadelfia” Suceava Ilciuc Cristina, Buliga Tiberiu
42 Tumac Remus Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
43 Ungurașu Răzvan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian
44 Vorobeț Bogdan Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Costineanu Raluca


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro