home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balaniuc Victor Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
2 Balinte Marius Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru/Mustaţă Gelu
3 Barnut Alexandru Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin
4 Bibu Cristian Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Ianculescu Doru/Mustaţă Gelu
5 Biriescu Larisa Colegiul Naţional I. Haşdeu Lugoj Torok Ladislau/Dobrin Cosmin
6 Birzan Alexandru Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin
7 Bujancă Mihai Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
8 Buruntia Andrei-Cristian Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
9 Chiş Codruţ Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
10 Chiţu-Costinean Paul Luchian Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
11 Ciurescu Sebastian Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru/Mustaţă Gelu
12 Heidelbacher Andrei Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata,Stanga Mirela
13 Iacob Theodor Liceul G. Moisil Timisoara Cristiana Carnat, Lupse Mirca
14 Iancu Alexandru Liceul Gr.Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Lupse Mircea
15 Jurca Andrei Colegiul Banatean Timisoara Toma Rodica, Branga Monica
16 Latcu Andrei Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
17 Mariş Horaţiu Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Ianculescu Doru/Mustaţă Gelu
18 MÔrzoca Andreea Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
19 Muşuroi Adrian Eugen Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
20 Neagoe Adrian Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
21 PintÚr Jenő Liceul Teoretic B.Bartok Timisoara Virginás-Tar Judith
22 Popa Anca Andreea Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
23 Popescu Florin Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata,Stanga Mirela
24 Radulescu Vlad Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin
25 Sescu Carol Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
26 Stoia Patricia Colegiul Naţional I. Haşdeu Lugoj Torok Ladislau/Dobrin Cosmin
27 Stoin Raul-Marian Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
28 Strugariu Răzvan Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
29 Sviderca Darius Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin
30 Szasz Radu Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Ianculescu Doru/Mustaţă Gelu
31 Vătavu Oana Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
32 Vancea Vlad Liceul Gr.Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Lupse Mircea
33 Velciov Zablatosche Darian Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin
34 Vţjdea Cristian Ioan Liceul Gr.Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
35 Vlăzan Sabina-Ileana Liceul Gr.Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
36 Vlad Sergiu Colegiul Naţional I. Haşdeu Lugoj Torok Ladislau/Dobrin Cosmin
37 Zaharie Robert Liceul Gr.Moisil Timisoara Stan Ioana, Manz Dorin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro