home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Avram Ştefan Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
2 Bădoi Andrei Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
3 Catrinoiu Ionuţ Bogdan Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Pădureţu Emil
4 Chichirău Vlad Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Loghin Mălina
5 Cotoarbă Lavinia Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Haller Antonia, Fărcăşanu Antoanela
6 Dogăroiu Răzvan Mihail Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Pădureţu Emil
7 Drăgan Andrei Gabriel Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu ovidiu, Pădureţu Emil
8 Gheorghescu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Grecea Violeta, Dumbrăvescu Dumitru
9 Glonţ Alexandru Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Loghin Mălina
10 Ionescu Marius Colegiul Economic Rm. Vālcea Zamfir Sorin, Voicu Alina
11 Irimescu Ionuţ Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Haller Antonia, Fărcăşanu Antoanela
12 Lazăr Lucian Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
13 Modan Valentin Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Loghin Mălina
14 Niţescu Alexandra Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Haller Antonia, Fărcăşanu Antoanela
15 Păiuş Ciprian Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
16 Pătularu Irina Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Haller Antonia, Fărcăşanu Antoanela
17 Petrescu Constantin Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
18 Piciu Laurenţiu Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Hancu Anamaria
19 Pitiş Daniel Florin Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Pădureţu Emil
20 Preoteasa Radu Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Ciucă Rodica
21 Sīrbu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Grecea Violeta, Dumbrăvescu Dumitru
22 Suciu Ioan Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Loghin Mălina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro