home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şorlei Cătălina Maria Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Ianc Simona
2 Amza Adina Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Haller Antonia
3 Bădiţă Lucian Raul Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
4 Bădoiu Vlad Andrei Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
5 Dumitraşcu Vasile Adrian Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Bulat Florin, Fărcăşanu Antoanela
6 Hainagiu Daniel Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Haller Antonia
7 Hogea Alexandru Ionuţ Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Ianc Simona
8 Iagăru Elena Lavinia Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
9 Ivan Dumitru Cosmin Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian
10 Moşteanu Andrei Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Grecea Violeta
11 Modan Liviu Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Bulat Florin, Fărcăşanu Antoanela
12 Neacşu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian
13 Pavăl Teodor Călin Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
14 Popescu Andreea Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Haller Antonia
15 Stoica Ştefan Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria, Haller Antonia
16 Tănase Valentin Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
17 Teodorescu Vlad Ioan Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Fărcăşanu Antoanela
18 Zugravu Alexandru Teodor Colegiul Naţional Al. Lahovari Rm. Vālcea Ianc Simona


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro