home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 febr 2012 Modificari in optiunile de compilare pentru OJI si ONI (sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

22 febr 2012 Au fost postate regulamentele olimpiadei si repartitia locurilor pentru ONI 2012 (sectiunea REGULAMENT)

04 februarie 2012 A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference.chm

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandru Gabriel Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
2 Apetroaei Denisa Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu
3 Balan Alexandru Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Mocanu Bogdan
4 Balan Andreea-Bianca Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
5 Blănaru Florin Colegiul Naţional "Gh. Roşca Codreanu" Bārlad Ion Gradinaru
6 Blānda Alexandru Colegiul National "Gh. Rosca Codreanu" Bārlad Vlad Giurcanu
7 Ciornovalic Ovidiu Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
8 Clit Alina Colegiul National "Cuza Voda" Husi Daisa Rodica
9 Cozma Ionut Andrei Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Mocanu Bogdan
10 Dabija Dan Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Mocanu Bogdan
11 Dragoslav Elisei Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
12 Gemene Narcis Gabriel Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
13 Grama Dragoş-Ioan Liceul Teoretic \"Mihail Kogalniceanu\" Vaslui Ursu Vasile
14 Guzu Cristina Colegiul National "Cuza Voda" Husi Zugravu Angela
15 Harnagea Sabin Colegiul National "Cuza Voda" Husi Daisa Rodica
16 Luca Iustin Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
17 Manolache Irinel-Ştefănel Liceul Teoretic \"Mihail Kogalniceanu\" Vaslui Ursu Vasile
18 Mazilu George-Vlad Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu
19 Melinte Vlad Tudor Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Mocanu Bogdan
20 Mīcnea Iulian Colegiul National "Cuza Voda" Husi Daisa Rodica
21 Mitrache Laura Colegiul Economic "Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
22 Moisă Dragoş Colegiul National \"Cuza Voda\" Husi Daisa Rodica
23 Oprişan Octavian Colegiul National "Cuza Voda" Husi Zugravu Angela
24 Pintilie Andrei Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
25 Roşca Daniel Liceul Teoretic \"Mihai Eminescu\" Barlad Sebeni Alina
26 Sofianu Iustina Liceul "Emil Racovita" Vaslui Pelin Camelia
27 Trifan Alexandru Grupul Scolar "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
28 Trincă Andrei-Cosmin Liceul Teoretic \"Mihail Kogalniceanu\" Vaslui Nicu Vlad-Laurenţiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro