home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 100 punctaje nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Harsan Răzvan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 100 100 200 calificat
2 Enescu Stefan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Knopf Anca, Homorodean Marcel Bucuresti 100 100 200 calificat
3 Zloteanu Anastasia-Letitia Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Knopf Anca, Homorodean Marcel Bucuresti 100 100 200 calificat
4 Ciuculescu Eduard Colegiul German Goethe Anca Knopf, Coman Isabela Bucuresti 100 100 200 calificat
5 Moanta Victor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 100 40 140 calificat
6 Cuturela Lenca Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel, Kisch Mariana Bucuresti 20 100 120 calificat
7 Crișan Dragoș Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Călina Ramona Cluj 20 100 120 calificat
8 Puscasu Felix Liceul International de Informatică Cutieru Andreea Bucuresti 20 100 120 calificat
9 Mincu Daniel Marin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 14 "Alexandru Davila" Piteşti Vlad Marian Arges 20 70 90 calificat
10 Cioltan Alexandru Liceul Teoretic "Jean Monnet" Anca Knopf Bucuresti 28 60 88 calificat
11 Staicu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Eugen Ionescu" Slatina Ivan Valdemar Olt 26 60 86 calificat
12 Bulmeza Mihai Adrian Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Anca Knopf , Marcel Homorodean Bucuresti 10 70 80 calificat
13 TEODORESCU VLAD ALEXANDRU Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ/MARINEL SERBAN Iasi 18 60 78 calificat
14 Banu Matei Costin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina Prahova 20 56 76 calificat
15 Knopf Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.172 "Sf. Andrei" Mariana Sîrbu Bucuresti 10 60 70 calificat
16 Petrescu Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 28 40 68 calificat
17 Gălățan Iulia Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 20 41 61 calificat
18 Nicolae Ioan Andrei Liceul International de Informatică Cutieru Andreea Bucuresti 20 40 60 calificat
19 CONDREA RADU COLEGIUL NATIONAL V. ALECSANDRI GALATI IORDACHI LIZETA Galati 20 40 60 calificat
20 Dragomir Ioan Scoala cu clasele I-VIII nr. 193 Anca Knopf Bucuresti 20 40 60 calificat
21 Capraru Adrian Mircea Gabriel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina Prahova 20 31 51 calificat
22 Pocola Octavian Liceul Teoretic "George Cosbuc" Cluj-Napoca Delia Ursache Cluj 10 40 50 calificat
23 Georgescu Laura Ioana Liceul International de Informatică Cutieru Andreea Bucuresti 20 29 49
24 Safta Vlad Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 0 49 49
25 Muntean Andrei Ovidiu Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Mirela Budișan, Adriana Chereș, Adrian Miclea Cluj 8 40 48 calificat
26 Popescu Mircea Daniel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina Prahova 8 40 48 calificat
27 Dumitru Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 20 21 41 calificat
28 Tatu Mihnea Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 10 31 41
29 TURCUMAN VLAD Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL Iasi 20 20 40
30 Datcu George-Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina Prahova 26 10 36 calificat
31 Cristea Theodor ?tefan Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 36 36 calificat
32 Stefanescu Andru Lucian Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 28 7 35 calificat
33 TARCAN ALEXANDRU Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA Iasi 28 6 34
34 Vasilescu Andreea Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 28 5 33
35 Bucur Vlad Andrei Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 4 28 32
36 Badea Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta Dambovita 20 10 30 calificat
37 BLĂNAR GEORGE COLEGIUL NATIONAL V. ALECSANDRI GALATI IORDACHI LIZETA Galati 20 10 30
38 Damian Dan Stefan Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 28 1 29
39 Goanţă Costin Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina Bălan Violeta Olt 28 0 28
40 Ilie Alexandru Gabriel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina Prahova 28 0 28
41 Chichirim Stelian Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela, Chichirim Mirela Constanta 18 10 28
42 Florea Bogdan Andrei Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Mehedinti 28 0 28 calificat
43 Udrescu Alexandra Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 20 7 27
44 Bogza Andrei Colegiul Național ”Ferdinand I” Bacău Liliana Ursache, Ana Întuneric Bacau 20 7 27
45 Târși Cristina Colegiul Național de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Grecea Violeta Valcea 20 6 26
46 BOGDAN Teodor Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Maria BURCUŢĂ Brasov 20 5 25 calificat
47 Burta Mihai Catalin Colegiul National "B.P. Hasdeu" Buzau Alin Burta Buzau 20 5 25 calificat
48 Stoicescu Adrian Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 14 "Alexandru Davila" Piteşti Vlad Marian Arges 0 24 24
49 Damian Mihai Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana Hunedoara 20 3 23 calificat
50 Dumitru Catalin Colegiul National "B.P. Hasdeu" Buzau Alin Burta Buzau 20 2 22
51 Tran Bach Nguyen Scoala cu clasele I-VIII nr. 56 "Jose Marti" Kisch Mariana Bucuresti 12 10 22
52 Stoian Mihnea Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Homorodean Marcel Bucuresti 20 0 20
53 Troceanu Marius Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina Bălan Violeta Olt 20 0 20
54 Ciorabai Gedit Liceul International de Informatică Cutieru Andreea Bucuresti 20 0 20
55 TOMA ALEXANDRA Liceul de Informatica Grigore Moisil BUTNARASU OANA GRADINARIU MARIANA Iasi 20 0 20
56 Greaca Albert Scoala cu clasele I-VIII nr. 79 Kisch Mariana Bucuresti 10 10 20
57 Vasile Mihai Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 20 0 20
58 Dicu Dan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă", Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ Maramures 20 0 20 calificat
59 Popescu Florin Alexandru Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina Bălan Violeta Olt 20 0 20
60 Iancu Tiberiu Scoala cu clasele I-VIII nr. 56 "Jose Marti" Kisch Mariana Bucuresti 12 7 19
61 NISTOR MIHAIL Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA Iasi 18 0 18
62 Fînaru Tudor Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Întuneric Ana Bacau 10 7 17
63 Durbală Cristian Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 0 16 16
64 Ionescu Cosmin Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 8 6 14
65 Ţibu Iustin Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 4 10 14
66 Dima Alina Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Colin Liliana Vrancea 0 13 13 calificat
67 Diaconu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 14 "Alexandru Davila" Piteşti Vlad Marian Arges 0 13 13
68 Fica Marius Nicolae Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Ududec Marius Suceava 8 5 13
69 Ducu Darie Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu" Piteşti Ghiordunescu Graţiela Arges 0 13 13
70 POPA ALEXANDRA IOANA Colegiul National "Emil Racovita" EMANUELA CERCHEZ Iasi 0 12 12
71 Sologon Andrei Oliviu Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana Prahova 0 10 10
72 Popa Sebastian Palatul Copiilor Suceava Şoiman Ştefania Suceava 10 0 10 calificat
73 Popa Rareş Ioan Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 8 0 8
74 Pascu Adrian Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 6 2 8
75 ALEXANDRU ALBERT Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA Iasi 8 0 8
76 CRETULESCU STEFAN Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA Iasi 8 0 8
77 Stretcu Catalin Mihai Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Mehedinti 0 7 7 calificat
78 Hogea Eduard Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Mehedinti 0 7 7 calificat
79 Olaru Victor Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Întuneric Ana Bacau 7 7
80 BUTNARASU MARIA Liceul de Informatica Grigore Moisil TIBU MIRELA IUSCINSCHI SIMONA Iasi 3 3 6
81 Voinea Ovidiu Colegiul Naţional "Gh. Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 2 4 6
82 APOSTOL COSMIN TEODOR COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI GALATI IORDACHI LIZETA Galati 0 5 5
83 Statescu Relu Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 0 5 5
84 LAZĂR ȘTEFAN-ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMȚ MANOLACHE GHEORGHE Neamt 0 5 5 calificat
85 Ilie Radu Colegiul Național de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Cojocaru Nicoleta Valcea 0 4 4
86 Bogatu Teodora Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 0 4 4
87 Sburlan Andrei Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 0 4 4
88 Cătinean Sonia Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 2 0 2
89 Barbu Mihai Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Dumitrescu Ovidiu Valcea 2 0 2


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro