home ONI 2012 oji2012 InfONline 2012  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cretu Bogdan-Cristian Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu, Victor Manz, Anca Knopf 100 44 144 calificat
2 Niculescu Tudor Scoala cu clasele I-VIII nr. 150 "Sf.Elefterie" Francu Cristan 100 44 144 calificat
3 Purcărea Vlad Scoala cu clasele I-VIII nr. 56 "Jose Marti" Kisch Mariana 100 44 144 calificat
4 Cotrut Petru Liceul International de Informatică Banu Costin 84 37 121 calificat
5 Anghel Anca Elena Liceul International de Informatică Boca Valentin , Banu Costin 60 44 104 calificat
6 Mucenic Bogdan Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 44 58 102 calificat
7 Măgureanu Livia Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 100 0 100 calificat
8 Plopeanu Tudor Liceul International de Informatică Banu Costin 68 30 98 calificat
9 Zaharia Andreea Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu 20 70 90 calificat
10 Doica Mihnea Gabriel Liceul International de Informatică Banu Costin 88 0 88 calificat
11 Dobrea Lidia-Ioana Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 40 37 77 calificat
12 Enescu Tudor Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 40 37 77 calificat
13 Zamfir Gabriel-Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 42 30 72 calificat
14 Coman Mara-Stefania Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf,Cristian Frincu 20 44 64 calificat
15 Ciocan Antonie Scoala cu clasele I-VIII nr. 56 "Jose Marti" Kisch Mariana 32 30 62
16 Frăsineanu Anca Gabriela Liceul International de Informatică Boca Valentin, Banu Costin, Cutieru Andreea 38 12 50
17 Stefanescu Andrei Liceul International de Informatică Banu Costin 20 30 50
18 Ivana Iulia Madalina Liceul International de Informatică Cutieru Andreea 16 30 46
19 Alexandru Calin Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu 10 30 40
20 Gavrilita Tudor-Andrei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu, Boca Valentin 40 0 40
21 Robu Elena Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu, Boca Valentin 10 30 40
22 Zitti Andrei Colegiul German Goethe Coman Isabela 10 30 40
23 Celea Matei Ioan Liceul International de Informatică Banu Costin 0 37 37
24 Cristea-Enache Matei Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu 6 30 36
25 Spătaru Marc Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 30 6 36
26 Predoi Silviu-Adrian Liceul International de Informatică Banu Costin 20 13 33
27 Baditescu Stefan Liceul International de Informatică Banu Costin 0 30 30
28 Talaat Hamid Laura-Amira Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu , Anca Knopf 28 0 28
29 Stirbat Luca-Constantin Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 8 15 23
30 Cazacu Victor-Alexandru Colegiul National de Informatică "Tudor Vianu" Corina Ciobanu,Anca Knopf 20 0 20
31 Eftime Andrei Horatiu Liceul International de Informatică Banu Costin 20 0 20
32 Stan Mihai Liceul International de Informatică Banu Costin 20 0 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro