home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 100 punctaje nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Timofte Alexandra Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 100 100 200 calificat
2 Coman Andrei Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 92 100 192 calificat
3 Pogonariu Radu Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin, Mariana Kisch Bucuresti 100 90 190 calificat
4 Dragomir Ioan Scoala Gimnaziala Nr. 193 Bucuresti Anca Knopf Bucuresti 88 100 188 calificat
5 Tran Bach Nguyen Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 64 100 164 calificat
6 Stefanescu Vlad Tudor Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin Bucuresti 64 100 164 calificat
7 Greaca Albert-Antoniu Scoala Gimnaziala nr. 97 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 64 100 164 calificat
8 Mocioi Tudor-Gabriel Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Bucuresti Knopf Anca Bucuresti 64 100 164 calificat
9 Abu Shanab Amina Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 64 100 164 calificat
10 Suciu Victor Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin, Mariana Kisch Bucuresti 64 90 154 calificat
11 Rotaru Maria Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 46 84 130 calificat
12 Stanciu Vlad Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 34 90 124 calificat
13 Borcani Robert Raul Scoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 100 10 110 calificat
14 Ulmeanu Vlad-Adrian Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 100 2 102 calificat
15 Chiran Andrei Ionuț Școala Proingenio Bragadiru Preda Valentina Ilfov 100 2 102 calificat
16 Marussi Matei Alexandru Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 100 0 100 calificat
17 Cazacu Mihnea Scoala Gimnaziala nr.79 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 100 0 100 calificat
18 Sălăgean Dragoş Grigore Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava ,Palatul Copiilor Suceava DUMITRASCU Gabriela , PÎNZARU Liviu Suceava 100 0 100 calificat
19 Tudose Maria Alexa Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 100 0 100 calificat
20 Dragulin L.D. David Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 100 0 100 calificat
21 Savulescu Stefan Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 100 0 100 calificat
22 Balan-Tribus Leon Roland Şcoala Gimnazială "Constantin Săvoiu" Tg.Jiu Runceanu Mihaela, Știucă Mirela Gorj 100 0 100 calificat
23 Florescu Andreea Cella Colegiul German Goethe Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 88 0 88 calificat
24 Ilasi I. Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 88 0 88 calificat
25 Stanciu Gabriel Ciprian Scoala gimnaziala Eugen Ionescu Petre Claudia Olt 84 0 84 calificat
26 Manea Ioana Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 84 0 84
27 Grecu Bogdan Octavian Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Teşilă Cornelia Mehedinti 84 0 84 calificat
28 Pripoaie Răzvan Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Galați Iordachi Lizeta Galati 84 0 84 calificat
29 Iancu Mihnea-Ovidiu Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 64 20 84
30 Deleanu Matei Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 68 12 80
31 Cautis Rares Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 80 0 80
32 Marin Ciprian Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Călina Ramona Cluj 63 16 79 calificat
33 Miricel C.F. Daniel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 64 10 74 calificat
34 Icleanu Ruxandra Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 72 0 72
35 FLOREA MARIA ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG TĂTULEA MARIA Arges 68 4 72 calificat
36 Cioltan Andrei-Florin Liceul Teoretic "Jean Monnet" Bucuresti Knopf Anca Bucuresti 72 0 72
37 CONTOR ANDREI FLAVIUS COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG TĂTULEA MARIA Arges 68 2 70
38 Buşe Iasmina Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Teşilă Cornelia Mehedinti 68 0 68 calificat
39 Bercovici Vlad Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Neşu Liliana Vrancea 68 0 68 calificat
40 Serban Florin Alexandru Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 68 0 68
41 Rusu Rares Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 68 0 68
42 Ilasi Milena Ioana Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 68 0 68
43 Josephs Patrick-Adrian Colegiul National de Muzica "George Enescu" Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 68 0 68
44 Berbecariu Crina Colegiul Naţiona "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 68 0 68 calificat
45 Hristache Ruxandra Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman, Anca Knopf Bucuresti 68 0 68
46 Magan Alexandru Iulian Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 67 0 67
47 Sachelarie David Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 64 2 66
48 Popovici Robert Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 64 0 64
49 Demetriad David Stefan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 64 0 64
50 IACOB RADU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTI OPREA ADRIANA Arges 64 0 64
51 Pauliuc Eduard Şcoala Creştină Filadelfia STEFANESCU Daniela Narcisa,GAVRILOVICI Zînica Suceava 64 0 64
52 Pacurar Alexandru Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 64 0 64
53 Nitu Stefan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 64 0 64
54 Secuiu Andrei-Rafael Scoala Gimnaziala "Sf. Nicolae" Bucuresti Anca Knopf Bucuresti 64 0 64
55 Tirca Mihnea Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 64 0 64
56 Mohanu Herbert Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 64 0 64
57 Mitrofan Alexandru Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman Bucuresti 64 0 64
58 Birțoiu Alexandru-Vasile Scoala Gimnaziala Take Ionescu Rm. Valcea Mlisan Mirela Valcea 62 0 62 calificat
59 CHIRIŢA MATEI LICEUL DE IINFORMATICA " GRIGOREMOISIL" IAŞI MARIANA GRADINARIU Iasi 61 0 61 calificat
60 Axenie Raisa Scoala Gimnaziala "Tudor Arghezi" Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 60 0 60
61 Tudor Dan Mihail Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 60 0 60
62 Tomoiagă Mihai Cristian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria Maramures 60 0 60 calificat
63 Neacsu-Miclea Stefan Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 60 0 60 calificat
64 Pantea Andrei Tiberiu Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin Bucuresti 58 0 58
65 Staicu Matei Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 55 0 55
66 Dumitrescu Tudor Şcoala Gimnazială "M. Eminescu" Brăila Savu Ileana Liliana Braila 51 0 51 calificat
67 Iorguta Matei Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 50 0 50
68 Deaconu Tudor Andrei Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 47 0 47
69 MORARIU ARMAND ANGEL LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IVANCIU ADRIAN Constanta 47 0 47 calificat
70 Priboi Radu Bogdan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 47 0 47
71 Podaru Eduard Şcoala Gimnazială "M. Eminescu" Brăila Savu Ileana Liliana Braila 46 0 46 calificat
72 Beșliu Andrei Scoala Gimnaziala Take Ionescu Rm. Valcea Mlisan Mirela Valcea 46 0 46 calificat
73 Buzan Dan Şcoala Gimnazială nr. 1 Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 45 0 45 calificat
74 AMBRUȘ ALEXIA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG TĂTULEA MARIA Arges 44 0 44
75 Lascu Matei Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Coman Isabela Bucuresti 43 0 43
76 Foransbergher Tanya Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 41 0 41
77 Nastase Maria Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 40 0 40
78 VINTILĂ MIRCEA LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA Constanta 39 0 39 calificat
79 MANGHIUC ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”DECEBAL” CONSTANȚA COJOCAR-HOROBĂȚ LUMINIȚA Constanta 36 0 36
80 FLOREA DARIA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTI OPREA ADRIANA Arges 34 2 36
81 Anghelina Ion Marian Clubul Copiilor Drăgășani Ciumăgeanu Constantin Valcea 34 0 34 calificat
82 Harpalete Alina Palatul Copiilor Brăila Ciurea Silvia Braila 33 0 33 calificat
83 Statescu Relu Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 30 0 30 calificat
84 PUFLENE ALEX COSTIN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IVANCIU ADRIAN Constanta 30 0 30
85 Țiplea Ștefan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Mihu Amalia, Bodnariuc Dănuț Maramures 29 0 29 calificat
86 Grigoraş Marius Palatul Copiilor Brăila Ciurea Silvia Braila 28 0 28
87 Trifu Amelia Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman,Cristian Francu Bucuresti 27 0 27
88 Dinica M. Razvan Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 27 0 27
89 Moldovan Teodor Colegiul Naţiona "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 25 0 25
90 Serban Vlad Andrei Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Isabela Coman, Anca Knopf Bucuresti 19 0 19
91 Cuzenco Andrei Robert Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Adrian Petrişor Suceava 16 0 16
92 Matei G. Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 15 0 15
93 Dăscălescu Ştefan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe Neamt 13 0 13 calificat
94 Linca Robert C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 12 0 12 calificat
95 UDILA ANDREI LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IAŞI OANA BUTNARAŞU, MIRELA ŢIBU Iasi 6 0 6
96 Ghira Mihnea-Andrei CN "Fratii Buzesti" Craiova/Palatul Copiilor Craiova Nicoli M./Preoteasa C. Dolj 6 0 6 calificat
97 Racheriu Nicolae Colegiul Național Al. Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, Sfîriac Bianca Loredana Mures 5 0 5
98 Stoica Rares Andrei Scoala Gimnaziala Ioan Vladutiu Ludus Berbecar Mihaela, Botezan Claudia Mures 5 0 5
99 Fekete Fernando Scoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 0 4 4
100 Dicu Emanuel C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 3 0 3 calificat


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro