home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cuturela Lenca Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Kisch Mariana 100 100 200 calificat
2 Enescu Stefan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Anca Knopf 100 100 200 calificat
3 Harsan Razvan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Cristian Francu, Victor Manz 100 100 200 calificat
4 Nicolae Ioan Andrei Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin, Mariana Kisch 100 100 200 calificat
5 Zloteanu Anastasia Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Cristian Francu, Teodor Plop, Anca Knopf 100 100 200 calificat
6 Pop Cristian-Ioan Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" Bucuresti Kisch Mariana 100 50 150 calificat
7 Georgescu Laura Ioana Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin 100 45 145 calificat
8 Petrescu Alexandru Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Cristian Francu, Victor Manz 100 30 130 calificat
9 Cioltan Alexandru Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Anca Knopf, Cristian Francu 100 20 120 calificat
10 Ciuculescu Eduard Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Anca Knopf 100 20 120 calificat
11 Ionescu Victor-Razvan Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Rodica Pintea 100 20 120 calificat
12 Knopf Andreea Sc.cu clasele I-VIII Nr. 172 "Sf Andrei" Bucuresti Knopf Anca 100 20 120 calificat
13 Weng Mihai Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin 68 45 113 calificat
14 Iancu Tiberiu-Costin Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti Kisch Mariana 64 20 84
15 Tatu Mihnea Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean 76 5 81
16 Moanta Victor Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Cristian Francu 54 25 79
17 Ciorabai Gedit Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Banu Costin 26 20 46
18 Voinescu Adriana Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean, Anca Knopf 40 0 40
19 Vasilescu Andreea Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean 22 15 37
20 Nichita Alexandru Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti Marcel Homorodean 20 0 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro