home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primele 100 rezultate nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Tărniceru Vlad Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe, Podbereschi Maria Neamt 100 100 200 calificat
2 Dumitru Philip Colegiul Național “Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște Istrate Nicolae Dambovita 100 88 188 calificat
3 Lăcraru Radu Colegiul National Mircea cel Batran Rm Valcea Arisanu Ana Maria, Loghin Malina Valcea 100 85 185 calificat
4 ALBU CRISTIAN DUMITRU COLEGIUL " C. NEGRUZZI" IAŞI MIRON LUCIA Iasi 97 88 185 calificat
5 Seniuc Bogdan Colegiul Naţional "E. Hurmuzachi" Rădăuţi FILIP VASILE Suceava 88 88 176 calificat
6 Dinu Radu Liceul Teoretic "I. L. Caragiale" Moreni Stanciu Ion Dambovita 92 49 141 calificat
7 Trifon Titus-Adrian Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 52 88 140 calificat
8 FRĂŢILĂ Florin Ovidiu Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov PUIA Claudia, AUPICI Irina Brasov 92 46 138 calificat
9 Beşcucă Marilena Colegiul Național “Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște Istrate Nicolae Dambovita 100 36 136 calificat
10 Petrică Ștefan Cosmin Colegiul Național “Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște Istrate Nicolae, Diaconu Diana Dambovita 60 75 135
11 Şutu Eusebiu Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava Giorgie Vlad , Ovidiu Marcu Suceava 40 88 128
12 Belcineanu Alexandru-Ioan C.N. "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 100 28 128 calificat
13 Moisil Adriana Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 93 34 127 calificat
14 Kovács Patrick Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 96 31 127 calificat
15 Copaciu Tiberiu Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 100 25 125 calificat
16 Geangu Călin Teodor Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara Bacau 100 25 125 calificat
17 Kovács Tamás Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 100 25 125
18 Paun Bogdan-Gabriel C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana Dolj 100 25 125 calificat
19 POPOVICI MIRCEA LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IAŞI SILVIA GRECU, BUTNĂRAŞU OANA Iasi 40 84 124 calificat
20 Lup Vasile Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Budişan Mirela, Oprea Ioana Cluj 100 22 122 calificat
21 CONSTANTIN TEODOR COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, GIUGLEA LAURA Constanta 100 19 119 calificat
22 Dima Eustatiu Colegiul National Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu Olt 94 25 119 calificat
23 Musan Dragoș Colegiul National Mircea cel Batran Rm. valcea Arisanu Ana Maria, Loghin Malina Valcea 92 24 116 calificat
24 Rada Robert Colegiul Național “Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște Istrate Nicolae Dambovita 32 84 116
25 Popescu Teodor Constantin Liceul Preda Buzescu, Berbesti Cojanu Cătălin Valcea 14 100 114
26 Matei Dănut Gabriel Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Chelba Maria Bacau 75 36 111 calificat
27 Păiuș Teodor Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 89 22 111 calificat
28 Mihai Alexandru Cosmin Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 100 11 111 calificat
29 Tolan Cristian Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela Mures 92 18 110 calificat
30 Kele Raul Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea Maria & Adrian NITA Bihor 31 79 110 calificat
31 Florea S. Andrei-George Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice Prahova 84 25 109 calificat
32 Dăscăliţei Ciprian Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Giorgie Vlad, Ovidiu Marcu Suceava 60 49 109 calificat
33 OLTEANU VLAD IONUȚ COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG DUMITRAȘCU OCTAVIAN, BĂDESCU ADRIANA Arges 32 76 108 calificat
34 BEZDADEA Beatrice Cristina Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov PUIA Claudia, DOBRINAŞ Alexandra Brasov 75 28 103 calificat
35 RĂDUȚ MIRUNA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, GIUGLEA LAURA Constanta 72 30 102
36 Hangan Emilia Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 75 25 100
37 Irimie Cătălin Emilian Colegiul Naţional "Decebal" Deva Badiu Oana Hunedoara 75 22 97 calificat
38 Nita Valentin Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Ghimisi Loredana Olt 65 31 96
39 Coteanu Vlad Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 70 25 95 calificat
40 Panaite Dorinel Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Galați Dău Liliana Galati 92 0 92 calificat
41 VÎNTUR CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PAŞCANI MITRICA EDUARD GABRIEL Iasi 65 25 90
42 FLOREA MĂLINA COLEGIUL NAŢIONAL "E. RACOVIŢĂ" IAŞI CERCHEZ EMANUELA Iasi 40 49 89
43 Dimulescu G. Vlad-Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice Prahova 64 25 89 calificat
44 Molnár Roland Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea-Ciuc Csonta Ildikó Harghita 58 25 83 calificat
45 Ceacireanu S. Mihai-Filip Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice Prahova 56 25 81
46 Simion Alexandra Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Popescu Carmen, Sibişan Mădălina Sibiu 52 25 77
47 CĂLINESCU VALENTIN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, GIUGLEA LAURA Constanta 40 37 77 calificat
48 Dimulescu G. David-Gabriel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice Prahova 40 37 77 calificat
49 STRÎMBU Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov PUIA Claudia, AUPICI Irina Brasov 40 37 77 calificat
50 Burduşa Andrei Iulian Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vulpoiu Genovica Vrancea 0 76 76 calificat
51 Suto Agoston Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit -Anna Mures 21 55 76 calificat
52 Popa Cătălin Liceul Tehnologic "Şcoala Naţională de Gaz" Mediaş Ignat Cornelia Sibiu 51 25 76 calificat
53 Seremet Dan Colegiul National "B.P Hasdeu" Buzau Dana Trocaru Buzau 75 0 75
54 STOLERU TEODORA COLEGIUL NAŢIONAL "E. RACOVIŢĂ" IAŞI CERCHEZ EMANUELA Iasi 28 46 74
55 Burus Endre Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea-Ciuc Csonta Ildikó Harghita 25 49 74 calificat
56 Horea Horea Stefan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela Mures 48 25 73 calificat
57 Ștefănescu Nicolae Mihai C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea Aspru Octavian, Bonciu Andreea Floriana Valcea 48 25 73 calificat
58 CRIVAT STEFAN VICTOR COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTE DANA LICA, Petre Florin Prahova 47 25 72
59 CĂŞUNEANU ANDREI DAN COLEGIUL NAŢIONAL "E. RACOVIŢĂ" IAŞI CERCHEZ EMANUELA Iasi 32 34 66
60 Mărgeloiu Andrei Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 40 25 65 calificat
61 Moldovan Andrei Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela Mures 40 25 65 calificat
62 Serea Bogdan-Nicolae Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Galați Stan Mihaela Galati 64 0 64 calificat
63 CUCU GEORGE LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IAŞI ŢIBU MIRELA Iasi 35 28 63
64 Dinu Segiu Andrei Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ciurescu Florica Vaslui 44 19 63 calificat
65 Popescu George-Aurelian Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 22 40 62 calificat
66 BAICU VIOREL COLEGIUL NAŢIONAL I. HAŞDEU LUGOJ Torok Ladislau Timis 0 62 62 calificat
67 Costan Miriam C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 28 34 62
68 Lazaroaia Ciprian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara Manz Dorin, Stan Ioana Timis 37 25 62 calificat
69 COBZAC ŞERBAN ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL "E. RACOVIŢĂ" IAŞI CERCHEZ EMANUELA Iasi 40 22 62
70 Faur Adrian Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca Gabriela Gligor Cluj 28 34 62 calificat
71 Hangan Florin Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 36 25 61
72 Moldovanu Tudor Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 36 25 61 calificat
73 Roşianu Alexandru Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Gavril Petru Neamt 36 25 61
74 Zăpârțan Tatiana Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 60 0 60
75 Nechita Sebastian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Nechifor Caleb Cluj 29 31 60
76 DUMA Laurenţiu Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov NIŢULESCU Laura Brasov 60 60
77 Pastor Adrian Colegiul National Al. Papiu Ilarian Tirgu-Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 38 22 60
78 ȚIRCOMNICU NICOLETA ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG DUMITRAȘCU OCTAVIAN, BĂDESCU ADRIANA Arges 35 25 60 calificat
79 Ehorovici Denis-Gabriel C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana Dolj 36 23 59
80 Toma Alexandru Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Gabriela Gorj 40 19 59
81 Taraban Petru C.N. "Carol I" Craiova Niculescu Florin Dolj 40 19 59
82 SIRBOIU CODRIN COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI VOICA NICOLETA, ȘUȚAN DANA Arges 32 27 59 calificat
83 Vlad Anca C.N. "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 40 18 58
84 STRECHE ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI VOICA NICOLETA, ȘUȚAN DANA Arges 32 25 57 calificat
85 Ristea Stefan C.N. "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 32 25 57
86 Agarici Eduard Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ciurescu Florica Vaslui 32 25 57
87 Alupei Ciprian Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei SESTAC SUZANA,BEREHOLSCHI PAUL Suceava 32 25 57
88 Feraru Andrei Ionut Colegiul National "B.P Hasdeu" Buzau Elena Martin Buzau 32 25 57 calificat
89 RACHITAN NICHITA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA CRINA MIHAELA Caras-Severin 25 31 56 calificat
90 Ursu Cristian-Andrei Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 56 0 56
91 Neacşu George Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vulpoiu Genovica Vrancea 55 0 55 calificat
92 Ciurdărean Andrei Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 36 19 55
93 Olaru Bogdan Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie Bacau 30 25 55
94 Banu Alexandru Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana Braila 30 25 55 calificat
95 Râmneantu Emanuel Adrian Liceul Teoretic N. Lenau Timişoara Burcea - Iancu Radu Timis 0 55 55
96 Serbanescu Corina Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana Prahova 30 25 55
97 CHIVESCU BOGDAN COLEGIUL NAtIONAL \"NICOLAE GRIGORESCU\" CAMPINA CONSTANTIN NATALIA Prahova 32 23 55
98 Ignătuș Raul Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 30 25 55
99 Vasiu Adrian Daniel Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian Hunedoara 29 25 54
100 URICIUC ADRIAN COLEGIUL " C. NEGRUZZI" IASI MIRON LUCIA Iasi 28 25 53


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro