home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Arges are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 OLTEANU VLAD IONUȚ 9 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU OCTAVIAN, BĂDESCU ADRIANA 32 76 108 calificat
2 ȚIRCOMNICU NICOLETA ALEXANDRA 9 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU OCTAVIAN, BĂDESCU ADRIANA 35 25 60 calificat
3 SIRBOIU CODRIN 9 COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI VOICA NICOLETA, ȘUȚAN DANA 32 27 59 calificat
4 STRECHE ROBERT 9 COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI VOICA NICOLETA, ȘUȚAN DANA 32 25 57 calificat
5 NECULA ONISIM 10 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG TATULEA MARIA 100 100 200 calificat
6 ONOFRE COSMIN CRISTIAN 10 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG BĂDESCU ADRIANA 5 62 67 calificat
7 CRISTESCU BOGDAN 10 COLEGIUL NAȚIONAL "VLAICU VODĂ" CURTEA DE ARGEȘ UNGUREANU ION, MAZILESCU GEORGIAN 0 54 54 calificat
8 MUSCALU ȘTEFAN GABRIEL 11 COLEGIUL NAȚIONAL "AL. ODOBESCU" PITEȘTI RĂDUCU AURELIAN 37 30 67 calificat
9 ZAMFIR VLAD 11 COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI CRISTEA MARIN 28 30 58 calificat
10 OLTEANU IONUȚ MARIAN 12 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG BĂDESCU ADRIANA 52 30 82 calificat


GIMNAZIU

Judetul Arges are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 FLOREA MARIA ALEXANDRA 5 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG TĂTULEA MARIA 68 4 72 calificat
2 MINCU DANIEL MARIN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AL DAVILA" PITEȘTI VLAD MARIAN 100 45 145 calificat
3 SITARU BOGDAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SF. IACOB" CĀMPULUNG DUȚĂ CĂTĂLIN 100 20 120 calificat
4 STOICESCU ADRIAN NICOLAE 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AL DAVILA" PITEȘTI VLAD MARIAN 100 20 120 calificat
5 STAN ANDREI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AL DAVILA" PITEȘTI VLAD MARIAN 64 45 109 calificat
6 ONCESCU COSTIN ANDREI 7 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU DIANA, DUMITRAȘCU OCTAVIAN, LICA DANA 100 100 200 calificat
7 BINICĂ NICOLAE 7 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU DIANA 100 21 121 calificat
8 DUȚULESCU ANDREEA NICOLETA 7 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU DIANA 100 12 112 calificat
9 MARINESCU SEBASTIAN IOAN 7 COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CĀMPULUNG DUMITRAȘCU DIANA 100 7 107 calificat
10 CENȚIU EMIL VASILIAN 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AL DAVILA" PITEȘTI VLAD MARIAN 100 0 100 calificat
11 DUMITRU CORNELIU VLAD 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AL DAVILA" PITEȘTI VLAD MARIAN 10 60 70 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro