home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Bacau are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Geangu Călin Teodor 9 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara 100 25 125 calificat
2 Matei Dănut Gabriel 9 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Chelba Maria 75 36 111 calificat
3 Coteanu Vlad 9 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie 70 25 95 calificat
4 Moldovanu Tudor 9 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie 36 25 61 calificat
5 Cobuz Andrei 10 Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacău Cojocaru Laura 0 68 68 calificat
6 Vlasie Eugen 10 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Mărgineanu Lăcrămioara 5 52 57 calificat
7 Moisă Andrei 10 Colegiul ”Mihai Eminescu” Bacău Trofin Gabriela 50 50 calificat
8 Popa Stefan-Adrian 11 Colegiul National "Ferdinand I" Bacău Muraru Crina Cătălina 61 15 76 calificat
9 Grăjdeanu Adrian 11 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Ciubotariu Mihaela 0 35 35 calificat
10 Fînaru Andrei 12 Colegiul National "Ferdinand I" Bacău Sichim Cristina 78 0 78 calificat
11 Dănăită Stefan-Adrian 12 Colegiul National "Dimitrie Cantemir" One?ti Ifrim Aliana-Maria 26 5 31 calificat


GIMNAZIU

Judetul Bacau are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Frigură Eliana 5 Colegiul National "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Vieru Ilie 3 0 3 calificat
2 Rebegea Amalia 6 Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Ursache Liliana 48 5 53 calificat
3 Chelba Alexandru Ioan 7 Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Sichim Cristina, Chelba Maria 7 7 14 calificat
4 Apostu Sergiu 7 Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău Sichim Cristina 10 0 10 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro