home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Braila are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Banu Alexandru 9 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana 30 25 55 calificat
2 Crestez Paul-Mihai 10 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 0 100 100 calificat
3 Şerbănescu Teodora 10 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 0 68 68 calificat
4 Băluţă Ciprian 11 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Mortu Florica 20 55 75 calificat
5 GÓdei Sebastian 11 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Buzoianu Ştefan 0 75 75 calificat
6 CÓmpeanu Vlăduţ-Alexandru 12 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Mortu Florica 37 30 67 calificat
7 Stănescu Radu-Georgian 12 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul, Buzoianu Ştefan 37 30 67 calificat


GIMNAZIU

Judetul Braila are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dumitrescu Tudor 5 Şcoala Gimnazială "M. Eminescu" Brăila Savu Ileana Liliana 51 0 51 calificat
2 Podaru Eduard 5 Şcoala Gimnazială "M. Eminescu" Brăila Savu Ileana Liliana 46 0 46 calificat
3 Harpalete Alina 5 Palatul Copiilor Brăila Ciurea Silvia 33 0 33 calificat
4 Tudor Raluca 6 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Stanciu Gina 0 20 20 calificat
5 Moise Gabriel 7 Şcoala Gimnazială "M. Eminescu" Brăila Savu Ileana Liliana 70 31 101 calificat
6 Andrei Radu 7 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 100 0 100 calificat
7 Tatomir Alex 7 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 70 0 70 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro