home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Cluj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Trifon Titus-Adrian 9 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 52 88 140 calificat
2 Lup Vasile 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Budişan Mirela, Oprea Ioana 100 22 122 calificat
3 Faur Adrian 9 Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca Gabriela Gligor 28 34 62 calificat
4 Bodea Nicolae 10 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 55 84 139 calificat
5 Gal Stefana 10 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 20 100 120 calificat
6 Tudorică Andrei 10 Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela 5 100 105 calificat
7 Gergely Tudor 11 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 27 60 87 calificat
8 Alghisi Alessandro 11 Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 37 20 57 calificat
9 Tirla Alin Florin 11 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina 26 30 56 calificat
10 Haidău Cătălin 12 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupşa Cristina, Buhan Elena 73 40 113 calificat
11 Siminic Tudor 12 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Cordiş Liana 37 30 67 calificat


GIMNAZIU

Judetul Cluj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Marin Ciprian 5 Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Călina Ramona 63 16 79 calificat
2 Crişan Dragoş 6 Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" Cluj-Napoca Călină Ramona 100 40 140 calificat
3 Pocola Octavian 6 Colegiul Naţional "George Coşbuc" Cluj-Napoca Ilea Lucian 97 20 117 calificat
4 Boar Antonio 7 Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca Călină Ramona 40 6 46 calificat
5 Zuniga Andru Felipe 8 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana 30 45 75 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro