home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Dolj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Belcineanu Alexandru-Ioan 9 C.N. "Carol I" Craiova Lica Ovidiu 100 28 128 calificat
2 Paun Bogdan-Gabriel 9 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana 100 25 125 calificat
3 Vasile Ioana 10 C.N. "Carol I" Craiova Timplaru Roxana 100 76 176 calificat
4 Beldea Bogdan 10 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 5 84 89 calificat
5 Mita Denis 10 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 10 68 78 calificat
6 Babiac Mihai 10 C.N. "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica 5 68 73 calificat
7 Murtaza Alexandru 11 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 44 80 124 calificat
8 Irimia Alexandru-Gabriel 11 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius, Dochia Marinela 37 55 92 calificat
9 Popa Mihai 12 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 52 90 142 calificat
10 Statescu Andrei-Rares 12 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 37 100 137 calificat
11 Tilica Robert 12 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 40 45 85 calificat


GIMNAZIU

Judetul Dolj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Linca Robert 5 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 12 0 12 calificat
2 Ghira Mihnea-Andrei 5 CN "Fratii Buzesti" Craiova/Palatul Copiilor Craiova Nicoli M./Preoteasa C. 6 0 6 calificat
3 Dicu Emanuel 5 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 3 0 3 calificat
4 Draghici Razvan 6 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 23 0 23 calificat
5 Oprea Alexandru 7 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 19 73 92 calificat
6 Marculescu Diana 7 C.N. "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 19 7 26 calificat
7 Badea Andrei-Ovidiu 7 Palatul Copiilor Craiova Preoteasa Cezarian 0 10 10 calificat
8 Lemeni Codrut 7 Colegiul National "Carol I" Craiova TÓmplaru Roxana 2 6 8 calificat
9 Toporan Radu-Gabriel 7 S.G. "Gheorghe Titeica" Craiova Papa Mihaela 4 0 4 calificat
10 Iordache Ioan-Bogdan 8 Palatul Copiilor Craiova Preoteasa Cezarian 10 62 72 calificat
11 Andrei Tiberiu-Cristian 8 Colegiul National "Carol I" Craiova Dragomir Ileana 10 3 13 calificat
12 Diaconu Andrei-Ionut 8 S.G. "Mihai Viteazul" Craiova Nastase Alexandrina/Cotfasa Dana 10 1 11 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro