home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Gorj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mihai Alexandru Cosmin 9 Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Eugen 100 11 111 calificat
2 Mărgeloiu Andrei 9 Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Eugen 40 25 65 calificat
3 Popescu George-Aurelian 9 Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Eugen 22 40 62 calificat
4 Dumitru Robert 10 Colegiul Naţional “Spiru Haret” Tg.Jiu Boian Flavius 5 60 65 calificat
5 Stochițoiu Radu Dumitru 11 Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Nodea Gabriela, Nodea Eugen 31 30 61 calificat
6 Galbenu Dorin 11 Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Dabelea Oana 26 30 56 calificat
7 Creţescu Horia 12 Colegiul Naţional “Spiru Haret” Tg.Jiu Boian Flavius 40 100 140 calificat
8 Bunget Alexandru 12 Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg.Jiu Bunget Mihai, Dabelea Oana 38 35 73 calificat


GIMNAZIU

Judetul Gorj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Balan-Tribus Leon Roland 5 Şcoala Gimnazială "Constantin Săvoiu" Tg.Jiu Runceanu Mihaela, Știucă Mirela 100 0 100 calificat
2 Militaru Ana 6 Şcoala Gimnazială Novaci Băieşiu Niculina Eugenia 0 0 0 calificat
3 Sîiu Lucian Ilie 7 Şcoala Gimnazială Novaci Băieşiu Niculina Eugenia 0 0 0 calificat
4 Tașcău Victoria 8 Şcoala Gimnazială "Gheorghe Tătărăscu" Tg.Jiu Runceanu Mihaela, Bulimac Simona 0 0 0 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro