home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Mures are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tolan Cristian 9 Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 92 18 110 calificat
2 Suto Agoston 9 Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures IgnŠt Judit -Anna 21 55 76 calificat
3 Horea Horea Stefan 9 Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 48 25 73 calificat
4 Moldovan Andrei 9 Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 40 25 65 calificat
5 Dan Alexandru 10 Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan 50 100 150 calificat
6 Ciurca Tudor 10 Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Lorand 5 100 105 calificat
7 Vajda Szilard Lorant 10 Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Simon Magdolna 0 76 76 calificat
8 SfÓriac Bianca Loredana 11 Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 22 70 92 calificat
9 Bonta Vlad 11 Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 50 30 80 calificat
10 Csegzi Gergely 11 Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures IgnŠt Judit-Anna 1 65 66 calificat
11 Megyesfalvi Botond 11 Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures IgnŠt Judit -Anna 63 0 63 calificat


GIMNAZIU

Judetul Mures are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pețan Paul Andrei 6 Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Bogdan Sanda 58 15 73 calificat
2 Tocaciu Valeria Andrada 7 Scoala Gimnaziala Ioan Vladutiu Ludus Berbecar Mihaela, Botezan Claudia 10 1 11 calificat
3 Draghici Septimiu Constantin 7 Scoala Gimnaziala Ioan Vladutiu Ludus Berbecar Mihaela, Botezan Claudia 0 6 6 calificat
4 Tudose Adrian 8 Colegiul Național Al. Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 10 4 14 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro