home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Olt are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dima Eustatiu 9 Colegiul National Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu 94 25 119 calificat
2 Boroghina Gabriel 9 Colegiul National Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu 23 25 48 calificat
3 Cantea Andreea 10 Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin 0 20 20 calificat
4 Lecu Andrei 10 Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin 5 14 19 calificat
5 Stan Andrei 11 Colegiul National Radu Greceanu Voinea Vasile 14 5 19 calificat
6 Naiden Andretti 11 Colegiul National Radu Greceanu Voinea Vasile 16 0 16 calificat
7 Nicolae Dragos 12 Colegiul National Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu 31 35 66 calificat
8 Lungana Alexandru 12 Colegiul National Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu 37 5 42 calificat


GIMNAZIU

Judetul Olt are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Stanciu Gabriel Ciprian 5 Scoala gimnaziala Eugen Ionescu Petre Claudia 84 0 84 calificat
2 Staicu Alexandru 6 Scoala gimnazială Eugen Ionescu Ivan Valdemar 0 20 20 calificat
3 Popescu Ion Alexandru 7 CN Radu Greceanu Doru Popescu 7 0 7 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro