home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Prahova are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Copaciu Tiberiu 9 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 100 25 125 calificat
2 Florea S. Andrei-George 9 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice 84 25 109 calificat
3 Dimulescu G. Vlad-Mihai 9 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice 64 25 89 calificat
4 Dimulescu G. David-Gabriel 9 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina,Georgescu Alice 40 37 77 calificat
5 Voicila Ana 10 Colegiul National „Jean Monnet” Ploiesti Visinescu Violeta 100 8 108 calificat
6 Avram Tudor 10 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 10 60 70 calificat
7 Vlad Costin-Alexandru 11 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 100 95 195 calificat
8 PIRTOACA GEORGE 11 COLEGIUL NAtIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA PRISTAVU DIANA 37 50 87 calificat
9 Voroneanu Radu Stefan 12 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 100 100 200 calificat
10 Petcu Marius 12 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 30 75 105 calificat
11 Bungiu Alexandru 12 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 50 35 85 calificat


GIMNAZIU

Judetul Prahova are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dragulin L.D. David 5 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice 100 0 100 calificat
2 Tudose Maria Alexa 5 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 100 0 100 calificat
3 Marussi Matei Alexandru 5 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 100 0 100 calificat
4 Savulescu Stefan 5 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Lica Dana 100 0 100 calificat
5 Ilasi I. Alexandru 5 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice 88 0 88 calificat
6 Miricel C.F. Daniel 5 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice 64 10 74 calificat
7 Datcu I. Valentin 6 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina 100 45 145 calificat
8 Cristea Theodor-Stefan 6 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana 100 20 120 calificat
9 Stefanescu Andru 6 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana 100 15 115 calificat
10 Damian Dan-Stefan 6 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana 95 20 115 calificat
11 Bucur Vlad-Andrei 6 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana 100 10 110 calificat
12 Tudor Costin Razvan 8 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Arseni Florentina,Lica Dana 50 84 134 calificat
13 Prahoveanu Andrei 8 Scoala Gimnaziala"Grigore Moisil" Ploiesti Lica Daniela, Samson Elena 100 3 103 calificat
14 Nicolescu Razvan Cristian 8 Colegiul National "I.L. Caragiale" Ploiesti Arseni Florentina,Lica Dana 50 6 56 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro