home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Suceava are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Seniuc Bogdan 9 Colegiul Naţional "E. Hurmuzachi" Rădăuţi FILIP VASILE 88 88 176 calificat
2 Dăscăliţei Ciprian 9 Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Giorgie Vlad, Ovidiu Marcu 60 49 109 calificat
3 Aiordăchioaei Marius 10 Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava MARCU DANIELA 5 68 73 calificat
4 Pamparău Sebastian 10 Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava Costineanu Raluca 50 6 56 calificat
5 Marcu Ştefan 11 Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Ovidiu Marcu , Giorgie Vlad 17 40 57 calificat
6 Lungu Cosmin 11 Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Ovidiu Marcu 50 0 50 calificat
7 Mocanu Ştefan Alexandru 11 Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava UDUDEC Marius 14 20 34 calificat
8 Popescu Iulian 12 Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei SESTAC SUZANA 20 65 85 calificat
9 Moldovan Liliana 12 Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei SESTAC SUZANA 20 45 65 calificat
10 Moraru Valentina 12 Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei SESTAC SUZANA 1 60 61 calificat


GIMNAZIU

Judetul Suceava are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Sălăgean Dragoş Grigore 5 Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava ,Palatul Copiilor Suceava DUMITRASCU Gabriela , P╬NZARU Liviu 100 0 100 calificat
2 Arotariţei Robert 6 Scoala Gimnaziala "Ion Creanga" Suceava MARCU DANIELA 64 20 84 calificat
3 Popa Sebastian 6 Colegiul Naţional "Stefan cel Mare" Suceava Costineanu Raluca 46 0 46 calificat
4 Ştefănescu Cristian Radu 7 Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava UDUDEC Marius 16 1 17 calificat
5 Şlincu Şerban Ştefan 8 Colegiul Naţional "Petru Rareş", Palatul Copiilor MARCU DANIELA, 30 20 50 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro