home ONI 2013  |  ONIGim 2013 oji2013 InfONline 2013  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Timis are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Timisoara.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BAICU VIOREL 9 COLEGIUL NAŢIONAL I. HAŞDEU LUGOJ Torok Ladislau 0 62 62 calificat
2 Lazaroaia Ciprian 9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara Manz Dorin, Stan Ioana 37 25 62 calificat
3 Pețenchea Alexandru 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timișoara Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea 5 68 73 calificat
4 Heidelbacher Andrei 11 Colegiul Național C.D.Loga Timișoara Stângă Mirela, Boar Renata, Mircea Lupse-Turpan, Grigorean Andrei 100 100 200 calificat
5 Stoin Raul 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timișoara Sanda Junea, Cristiana Carnat, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea 35 80 115 calificat
6 SZASZ RADU 11 COLEGIUL NAȚIONAL. C. BREDICEANU LUGOJ IANCULESCU D. , MUSTATA G. , LUPSE MIRCEA 80 25 105 calificat
7 Okros Alexandru 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana,Lupse-Turpan Mircea 14 80 94 calificat


GIMNAZIU

Judetul Timis are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Oradea.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ciuleanu Vlad 6 Palatul Copiilor Timişoara Târziu Mircea 10 0 10 calificat
2 Neţin Radu 6 Liceul Pedagogic “Carmen Sylva” Timişoara Cojocaru Nuşa 0 0 0 calificat
3 Stoica Theodor 7 Colegiul Naţional C.D.Loga Timişoara Centrul de excelenta 19 5 24 calificat
4 Băbălău Alexandru 7 Şcoala Gimnazială nr. 18 Timişoara Adina Teretean 0 0 0 calificat
5 Rochian Vlad 8 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara Centrul de excelenta 25 25 50 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro