home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2 martie 2014 Au fost postate evaluatoarele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

1 martie 2014 Au fost postate enunturile, testele si solutiile problemelor (sectiunea SUBIECTE)

25 februarie 2014 Kit Oji - Free Pascal si Code::Blocks 10.05

A fost postat fisierul HELP pentru limbajul C/C++ - cppreference

Au fost postate sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

Au fost postate fisierele cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2014 (Gimnaziu, Liceu)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șpan Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
2 Afrăsinei Cătălin Mircea Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica
3 Cristian Casian Cristi Şcoala Gimazială "Nicolae Iorga" Baia Mare Lung Ancuţa
4 Dan Cezar Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
5 Herzal Radu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica
6 Iosif Andrei Cristian Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Pop Paul Petrica
7 Lazăr Laurenţiu Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
8 Mariș Radu-Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
9 Marina-Fiţ Paul-Constantin Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
10 Pop Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
11 Roman Irina Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
12 Stan Teodora Şcoala Gimazială "Nicolae Iorga" Baia Mare Lung Ancuţa
13 Talpoş Carina Şcoala Gimazială "Nicolae Iorga" Baia Mare Lung Ancuţa
14 Teglaş Bogdan Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica
15 Treista Ioana-Georgiana Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
16 Turda Raul Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen
17 Vălean Mara-Raluca Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca
18 Zaharie Oana Şcoala Gimazială "Nicolae Iorga" Baia Mare Lung Ancuţa


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro