home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 100 punctaje nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Lascu Tudor Andrei Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 92 90 182 calificat
2 Gheorghe Liviu Armand Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 68 100 168 calificat
3 Donciu Mircea Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 52 90 142 calificat
4 Badiu Anca Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Susana Bistrita-Nasaud 58 58 116 calificat
5 BONI DANIEL SCOALA GIMNAZIALA 'SPECTRUM' CONSTANTA ALI CABAS, MEMET EDEN Constanta 100 100 calificat
6 Capriş Ruth Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 0 84 84 calificat
7 Cojocaru Andrei Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Grecea Violeta Valcea 38 28 66
8 AVRAM RARES STEFAN Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Dicu Loredana, Lica Daniela Prahova 64 0 64 calificat
9 Dragan Andrei Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 46 14 60 calificat
10 Ionica Anda Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 24 36 60 calificat
11 Râpeanu George Colegiul National "Emil Racovita”, Cluj-Napoca Călină Ramona Cluj 10 48 58
12 Dabelea Ioana Viviana Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Popescu Sanda Mihaela, Dabelea Oana Daciana Gorj 58 0 58 calificat
13 Cărămidă Iustina Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Grecea Violeta Valcea 26 32 58
14 POSTOLACHE MARA COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA Bacau 42 12 54 calificat
15 Bejan Alexandra Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 6 46 52
16 Chiriac Ella Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 8 42 50
17 Coroian David Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil” Şandor Nicoleta Lenuţa Satu-Mare 38 10 48 calificat
18 GÎRBAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA 'SPECTRUM' CONSTANTA MEMET EDEN Constanta 36 6 42
19 Racoți Stelian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Mailat Ildiko, Racoţi Mihaela Mures 40 2 42 calificat
20 Dimitriu Andrei Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 0 40 40
21 PINTILICIUC Ana Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana Brasov 32 8 40 calificat
22 Marina-Fiţ Paul-Constantin Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca Maramures 34 6 40
23 CATRINA Mirela Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana Brasov 38 38 calificat
24 Dumitescu Tudor Școala Gimnazială ”M. Eminescu” Brăila Savu Ileana-Liliana Braila 0 36 36 calificat
25 Păiș Andreea Col.Nat. „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 34 2 36
26 DOLINEANU MIRUNA COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA Bacau 34 2 36
27 Gheorghe Radu Mihai Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 30 6 36 calificat
28 PAVEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA GIUGLEA LAURA Constanta 32 2 34
29 Hațegan Vlad Școala Gimnazială Ioan Vlăduțiu Luduș Botezan Claudia, Berbecar Mihaela Mures 28 6 34
30 Tescu Tudor Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Mariana Gradinariu Oana Butnarasu Iasi 32 0 32 calificat
31 Vălean Mara-Raluca Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca Maramures 32 0 32
32 Gheorghe Cătălin Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Grecea Violeta Valcea 28 4 32
33 Andrei Alexandru Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 32 0 32
34 Teglaş Bogdan Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica Maramures 32 32
35 Apopei Cristina-Andreea Col.Nat. „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 32 0 32
36 Spiru Andrei Tudor Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 20 10 30 calificat
37 Zamfir Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 28 0 28 calificat
38 Lazăr Laurenţiu Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca Maramures 0 26 26
39 Iftode Vlad Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron Hadimbu Stelian Iasi 24 0 24
40 Grigoraș Tudor Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 20 0 20
41 Iordache Bogdan Şcoala Gimnazială Pro Ingenio Bragadiru Preda Valentina Ilfov 18 0 18
42 Pîrlea Eliza Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Balş Olteanu Cristina Olt 12 4 16 calificat
43 Beraru Vlad Alexandru Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Rafira Anca Mihaela Dambovita 16 0 16 calificat
44 BINICA DANA ELENA COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN Arges 6 8 14 calificat
45 Pop Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Boboşan Raluca Maramures 6 6 12
46 Grigoraș Marius Palatul Copiilor Brăila Ciurea Silvia Braila 0 12 12 calificat
47 Vilău Gheorghe Marian Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Dumitrescu Ovidiu Valcea 0 10 10
48 Canţar-Gogitidze G. Nicholas-David Scoala Internationala Spectrum Ploiesti Dragomir Florentina-Loredana /Balan Oana Prahova 0 10 10
49 Zdrîncu Eugen Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Focşani Pătraşcu Maria Vrancea 10 10 calificat
50 Toader Wiliam Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Toncea Cristian Braila 0 10 10
51 Neacșu-Miclea Ștefan Palatul Copiilor Buzău Pop Anna-Maria Buzau 0 10 10 calificat
52 CARP ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA GIUGLEA LAURA Constanta 0 10 10
53 DUMITRU PAUL VALENTIN SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN Arges 0 8 8
54 VINTILESCU STEFANIA MADALINA COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN Arges 0 8 8
55 ANDONE Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana Brasov 6 2 8
56 Degeu Vlad Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Mailat Ildiko, Bogdan Sanda Mures 0 8 8
57 Bunget Andreea Maria Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Popescu Sanda Mihaela Gorj 0 8 8 calificat
58 Tomoiagă Vlad Mihai Scoala Gimnazială "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca Miclea Adrian Cluj 8 8
59 Boambă Ovidiu Vasile Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Mailat Ildiko Mures 6 0 6
60 BORNEA ANDREI-LAURENŢIU ŞCOALA "HELIKON" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL Calarasi 0 6 6 calificat
61 Beke Szabó Bence Liceul Teoretic "Bathory I." Cluj-Napoca Vicsacsán Haltek Zoltán Cluj 6 0 6
62 Troceanu Alexandru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 6 6
63 Marinescu Andra Școala Gimnazială ”M. Eminescu” Brăila Savu Ileana-Liliana Braila 6 0 6
64 CHIRIAC ALEXANDRU GIMNAZIALA "MIRCEA CEL BATRAN" PITESTI CIOARA PAULA Arges 6 0 6
65 Mariș Radu-Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen Maramures 0 6 6
66 BOTEANU STEFANIA DIANA COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN Arges 4 2 6
67 POPA DAN RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA Arges 4 2 6
68 Popescu Vlad Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova/Palatul Copiilor Craiova Vitelaru Sofia/Preoteasa Cezarian Dolj 0 6 6
69 MOLDOVAN Robert Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana Brasov 0 6 6
70 Teodoru Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora Hunedoara 6 0 6
71 Rezeanu Robert Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 6 0 6
72 Stan Teodora Şcoala Gimazială "Nicolae Iorga" Baia Mare Lung Ancuţa Maramures 0 6 6
73 PREDA IOAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA GIUGLEA LAURA Constanta 0 4 4
74 ANCUȚA DARIA SCOALA GIMNAZIALA 'SPECTRUM' CONSTANTA MEMET EDEN Constanta 0 4 4
75 OBRERTIN KARINA SC GIM "ION PILLAT" PITESTI VLAD MARIAN VISAN MONICA Arges 0 4 4
76 Paşca Rafael Alexandru Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian Hunedoara 4 4
77 Dinică Mircea Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 0 2 2
78 PODARU RAZVAN SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN Arges 0 2 2
79 VIRNA STEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA Bacau 0 2 2
80 Ancuta Andrei Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Tibu Mirela Grecu Silvia Iasi 0 2 2
81 Cîrcioroabă Anca Maria Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vâlcea Mlisan Mirela Valcea 0 2 2
82 MARIN GEORGE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA Arges 0 2 2


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro