home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 7-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Petrescu Alexandru Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Cristian Frâncu, Victor Manz 100 100 200 calificat
2 Pop Ioan Cristian Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" Kisck Mariana 100 100 200 calificat
3 Zloteanu Anastasia Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Cristian Frâncu, Teodor Plop 100 100 200 calificat
4 Puscasu Felix Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George, Kisch Mariana 92 100 192 calificat
5 Enescu Stefan Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Anca Knopf 86 100 186 calificat
6 Nicolae Ioan-Andrei Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Kisch Mariana, Trifan George 71 100 171 calificat
7 Georgescu Laura Ioana Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George 100 70 170 calificat
8 Ionescu Victor-Razvan Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Mariana Kisch 98 60 158 calificat
9 Cioltan Alexandru Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Cristian Frâncu, Anca Knopf 49 100 149 calificat
10 Cuturela Lenca Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George 100 45 145 calificat
11 Mitu Miruna Scoala Gimnaziala "Sfantul Andrei" Anca Knopf 100 45 145 calificat
12 Weng Mihai Alexandru Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George, Kisch Mariana 100 45 145 calificat
13 Ciuculescu Eduard Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Anca Knopf 40 100 140 calificat
14 Iancu Tiberiu Scoala Gimnaziala Nr. 56 Kisck Mariana 100 35 135 calificat
15 Ciorabai Gedit Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George, Kisch Mariana 80 40 120 calificat
16 Iorgulescu Matei Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 69 45 114
17 Moroianu Theodor Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 100 10 110
18 Ivas Razvan Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 35 65 100
19 Harsan Razvan Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Cristian Frâncu, Victor Manz 84 10 94
20 Moanta Victor Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Cristian Frâncu 55 35 90
21 Knopf Andreea Scoala Gimnaziala "Sfantul Andrei" Anca Knopf 16 70 86
22 Ghigheci Andrei Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 40 45 85
23 Nichita Alexandru Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 40 35 75
24 Zaharia Horia Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Trifan George, Kisch Mariana 40 35 75
25 Boca Antonia-Irina Colegiul National "Ion Neculce" Boca Alina 29 45 74
26 Voinescu Adriana Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean, Anca Knopf 14 35 49
27 Dudau Claudia Colegiul National ”Grigore Moisil” Anca Knopf 0 45 45
28 Dumitrescu Dragos Scoala Gimnaziala Nr. 174 Kisck Mariana 0 45 45
29 Radu Ana Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 45 0 45
30 Safta Vlad Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 20 5 25
31 Stoian Mihnea Colegiul National De Informatica "Tudor Vianu" Marcel Homorodean 6 0 6
32 Hendoreanu Ana-Daria Liceul Teoretic International De Informatica Bucuresti Trifan George, Kisch Mariana 0 5 5


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro