home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a (primele 100 rezultate nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Lup Vasile Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Nalcescu Oprea Ioana, Mirela Budi?an Cluj 100 90 190 calificat
2 Dima Eustatiu Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina Popescu Doru Anastasiu Olt 100 75 175 calificat
3 Rada Robert Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Istrate Nicolae Dambovita 90 80 170 calificat
4 GORAN Cornel Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Burcuţă Maria Brasov 90 75 165 calificat
5 Dinu Radu Liceul Teoretic "I.L.Caragiale" Moreni Stanciu Ion, Moga Ginu Dambovita 100 65 165 calificat
6 Dăscăliței Ciprian Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Vlad Giorgie-Daniel,Marcu Daniela Suceava 95 60 155 calificat
7 CĂLINESCU VALENTIN COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA GIUGLEA LAURA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 55 155 calificat
8 Nechita Sebastian Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina , Militaru Cristian Cluj 100 55 155 calificat
9 Hütter Vince Colegiul Național “Kölcsey Ferenc” Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 100 55 155 calificat
10 Dimulescu David-Gabriel Colegiul Na?ional „Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice, Lincan Iulia Prahova 100 55 155 calificat
11 Blaga Cristian Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 95 60 155 calificat
12 Pop Bogdan Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 100 55 155 calificat
13 Ştefănescu Nicolae-Mihai Colegiul Național de Informatică Matei Basarab Rm. Vâlcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian Valcea 100 55 155 calificat
14 Florea Andrei-George Colegiul Na?ional „Mihai Viteazul” Ploiesti Alice Georgescu Prahova 100 50 150 calificat
15 MATEI DANUT GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA Bacau 95 55 150 calificat
16 Iordache Ștefan Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Cobzaru Luminița Galati 95 55 150 calificat
17 Dumitru Philip Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Istrate Nicolae Dambovita 75 70 145 calificat
18 Albu Cristian Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron Iasi 90 55 145 calificat
19 Ouatu Bogdan Ioan Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 85 55 140 calificat
20 Pastor Adrian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian Mures 60 80 140 calificat
21 Bologa Dragoș Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina Valcea 85 55 140 calificat
22 Pirvoaica Daniel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 80 60 140 calificat
23 Pașita Vlad Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Dumitrescu Ovidiu, Loghin Mălina Valcea 85 55 140 calificat
24 Costan Miriam Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 85 55 140 calificat
25 OLTEANU VLAD COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN, BADESCU ADRIANA Arges 85 55 140 calificat
26 Barabási Csongor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Târgu-Mureș Jakab Irma Tünde Mures 80 55 135 calificat
27 Moldovan Andrei Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 90 45 135 calificat
28 Smărăndoiu Cristian Andrei Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arişanu Ana+Maria, Loghin Mălina Valcea 80 55 135 calificat
29 PATRASCU JESSICA Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 85 50 135 calificat
30 Vîntur Cristian Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel Iasi 45 85 130 calificat
31 Trifon Titus Traian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin,Pop Daniela Cluj 85 45 130 calificat
32 CHIVESCU BOGDAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" C?MPINA CONSTANTIN NATALIA Prahova 95 35 130 calificat
33 Popescu Teodor Constantin Liceul Preda Buzescu Berbești Cojanu Ovidiu-Cătălin Valcea 75 55 130
34 Tolan Cristian Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 90 40 130 calificat
35 Popescu George Aurelian Colegiul Naţional \"Tudor Vladimirescu\" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 60 65 125 calificat
36 Farcaş Călin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida,Buhan Elena Cluj 70 55 125
37 Tărniceru Vlad-Andrei Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Piatra Neamţ - Neamt 85 40 125 calificat
38 VELE GEORGE Colegiul Naţional "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 70 55 125 calificat
39 SIRBOIU CODRIN IOAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA Arges 70 55 125 calificat
40 Bescuca Marilena Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Istrate Nicolae Dambovita 40 85 125 calificat
41 Nita Adrian Valentin Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Ghimisi Loredana Olt 65 60 125 calificat
42 Iova Rareș Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian Bihor 30 90 120 calificat
43 COPACIU TIBERIU Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 65 55 120 calificat
44 Casuneanu Andrei Colegiul national "E. Racovita" Emanuela Cerchez Iasi 30 90 120
45 NEAMŢU Sergiu Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana Brasov 65 55 120 calificat
46 Moisil Adriana Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 40 80 120 calificat
47 GRIGORE CRISTIAN Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 80 35 115
48 Kovács Patrick Colegiul Național “Kölcsey Ferenc” Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 90 25 115
49 Belcineanu Alexandru Ioan Colegiul National "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 100 15 115
50 SOARE ROXANA FLORENTINA COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA/SCĂRLĂTESCU MIHAI Teleorman 65 50 115 calificat
51 MIRCEA Sorin Colegiul Naţional "Dr I. Meşotă" Braşov Păcurar Felicia Brasov 60 55 115 calificat
52 Piele Valentin Gabriel Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina Valcea 60 55 115 calificat
53 NITU CATALIN LICEUL TEORETIC TRAIAN DODA CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 75 35 110 calificat
54 Șutu Eusebiu Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Vlad Giorgie-Daniel,Marcu Daniela Suceava 30 80 110
55 Boroghină Gabriel Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Popescu Doru Anastasiu Olt 60 50 110 calificat
56 RĂCHITAN NICHITA MIHAI COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN LALESCU REŞIŢA CRINA MIHAELA Caras-Severin 30 80 110 calificat
57 PACIOIANU MIHAI DAVID COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA Arges 55 55 110
58 Matraguna Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 80 30 110 calificat
59 STRECHE ROBERT CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA Arges 65 45 110
60 Taraban Dragos-Petru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 85 25 110
61 Bucevschi Alexandru Colegiul Național ”A.T.Laurian” Botoșani Panaete Adrian, Cardaș Cerasela-Daniela, CETCP Botosani 50 60 110 calificat
62 Boboc Bogdan Liceul Teoretic Novaci Ţăpârdea Simona , Tarfulea Georgiana Gorj 50 55 105 calificat
63 Mihai Alexandru Cosmin Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 50 55 105 calificat
64 Serea Bogdan Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela Galati 40 60 100 calificat
65 Sîrbu Claudiu Ionuț Colegiul Național "Al. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță Buzau 45 55 100 calificat
66 MOLDOVANU TUDOR COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 45 55 100 calificat
67 Mărgeloiu Andrei Colegiul Naţional \"Tudor Vladimirescu\" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 60 40 100
68 Lăcraru Radu Matei Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina Valcea 45 55 100 calificat
69 Ciofu Şerban Ioan Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 75 25 100
70 Molnár Roland Liceul Teoretic "Márton Áron", Miercurea-Ciuc Csonta Ildikó Harghita 45 55 100 calificat
71 Cucu George Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Mirela Tibu Iasi 45 55 100
72 TIRCOMNICU NICOLETA COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN, BADESCU ADRIANA Arges 40 55 95
73 Maxim Andrei Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 65 30 95 calificat
74 Bosinceanu Lucian-Andrei Colegiul national "E. Racovita" Emanuela Cerchez Iasi 40 55 95
75 Petruțiu Paul Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida Cluj 35 60 95
76 NACU Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Burcuţă Maria Brasov 65 30 95
77 Popovici Mircea-Alexandru Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Oana Butnarasu Grecu Silvia Iasi 35 60 95
78 SAVU MIHNEA Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 40 55 95
79 Haloca Dorin Colegiul Naţional Gh.Roşca Codreanu Bârlad Grădinaru Ion Vaslui 40 55 95
80 Mihalachi Marius Col.Nat. „Mihail Kogălniceanu”, Galați Popescu Mădălina Galati 40 55 95 calificat
81 Faur Adrian Cătălin Colegiul Naţional Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca Gabriela Gligor Cluj 60 35 95
82 Horea Horea Stefan Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 20 70 90
83 Pescaru Victor Colegiul national "E. Racovita" Emanuela Cerchez Iasi 35 55 90
84 Burduşa Andrei Iulian Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vulpoiu Genovica Vrancea 30 60 90 calificat
85 UMBRARESCU GEORGE COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 30 60 90 calificat
86 Potra Vlad Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 40 50 90 calificat
87 COTEANU VLAD COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 45 45 90 calificat
88 CONSTANTIN TEODOR COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA GIUGLEA LAURA, GEARÂP MIHAELA Constanta 40 50 90 calificat
89 DUMA Laurenţiu Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Burcuţă Maria Brasov 35 55 90
90 Ehorovici Denis-Gabriel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana Dolj 30 55 85
91 Țilică Dora-Nicoleta Colegiul Național ”Gh. M. Murgoci” Brăila Pruș Paul, Buzoianu Ștefan Braila 30 55 85 calificat
92 Baicu Viorel C.N. Iulia Hasdeu Lugoj, Clubul Copiilor Lugoj Ujhelyi Manuela, Vida Cristian Timis 45 40 85
93 IONESCU ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA Arges 30 55 85
94 Todoran Ana Corina Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 75 10 85
95 BLAJ ANDREI SORIN Colegiul Naţional "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 30 55 85 calificat
96 Silistru Alexandru Colegiul Național ”Roman Vodă”, Roman Moldovanu Florin Neamt 85 0 85
97 Gavrilă Andrei-Ionuţ Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Blaga Gabriela, Ene Dumitru, Andone Elena Neamt 25 60 85
98 Pâslaru Diana Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin, Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 30 55 85
99 Iordache Andrei Colegiul Național "B.P. Hasdeu" Buzău Trocaru Dana Buzau 30 55 85 calificat
100 Cicortaș Șerban Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Luncan Corina Bihor 25 60 85


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro