home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a (primele 100 rezultate nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Velea Alexandru Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona , Ilea Lucian , Grigorean Andrei Cluj 100 100 200 calificat
2 Buhai Rareș Darius Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 80 100 180 calificat
3 Văran Tudor Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 100 28 128 calificat
4 Vasile Ioana Colegiul National "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 100 28 128 calificat
5 ARDELEAN Răzvan-Mitel Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian Brasov 100 28 128 calificat
6 INELUŞ Gabriel Robert Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Aupici Irina, Puia Claudia Brasov 95 28 123 calificat
7 ALECA DANIEL ADRIAN COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 95 28 123 calificat
8 Pascaru Cosmin Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel Iasi 95 28 123 calificat
9 NECULA ONISIM COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA Arges 95 28 123 calificat
10 DUMITRU Alex Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian Brasov 95 28 123 calificat
11 Crăciun Adrian Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe Neamt 100 20 120 calificat
12 Bicsi Lucian Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Petrișor Adrian Suceava 90 28 118
13 Lecu Andrei Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Barbu Catalin Olt 90 28 118 calificat
14 Cazacu Robert-Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil, Palatul Copiilor Stan Ioana, Bohm Cristina, Gheju Nina Timis 95 20 115 calificat
15 Chitoraga Dumitru Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Emanuela Cerchez Iasi 95 20 115 calificat
16 Petenchea Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse Mircea Timis 95 20 115 calificat
17 Rusu Cosmin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian Bistrita-Nasaud 95 20 115 calificat
18 Cociorvă Andrei - Alexandru Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Chira Liliana, CETCP Botosani 85 28 113 calificat
19 Mita Denis Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela Dolj 85 28 113 calificat
20 Doboș Francisc Liceul teoretic de informatică "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivașc Mirela Țibu Iasi 85 28 113 calificat
21 Crestez Paul Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor Braila 100 8 108 calificat
22 Bodea Nicolae Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida Cluj 80 28 108 calificat
23 Gemene Narcis Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 80 28 108 calificat
24 COBUZ ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”VASILE ALECSANDRI” BACĂU COJOCARU LAURA ELENA Bacau 75 28 103 calificat
25 Beiland Arnold Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes Satu-Mare 80 20 100 calificat
26 Beldea Bogdan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela Dolj 70 28 98 calificat
27 Enache Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Istrate Nicolae, Vlad Catalina Dambovita 70 28 98 calificat
28 Banu Cristian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Istrate Nicolae, Vlad Catalina Dambovita 95 0 95 calificat
29 Aiordăchioaie Marius Colegiul Economic "D.Cantemir" Suceava Marcu Daniela Suceava 75 20 95 calificat
30 Bodnar Cristian Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Pop Ioan, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 95 0 95
31 Stan Răzvan Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta, Stan Mihaela Galati 65 28 93 calificat
32 Hainagiu Daniel Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arişanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 65 28 93 calificat
33 Oprea Sebastian-Claudiu Liceul Teoretic Grigore Moisil Simulescu Adriana, Junea Sanda Timis 65 20 85 calificat
34 RADU Iulian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian Brasov 65 20 85 calificat
35 Iordan Vlad Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu Pantelimon Daniela Giurgiu 55 28 83 calificat
36 MURGOCI ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 55 28 83
37 Mureșan Bogdan Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Csifo Lorand Mures 60 20 80 calificat
38 Ungurașu Răzvan-Constantin Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Petrișor Adrian Suceava 60 20 80 calificat
39 Damaschin Bogdan-Valentin Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Ilincariu Oana-Cristina, Oltean Ștefan, CETCP Botosani 60 20 80 calificat
40 Bădeliță Andrei Vlad Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihail ERHAN Suceava 80 0 80 calificat
41 Bodnariuc Dan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuț, Burcuș Andrea, Grigorean Andrei Maramures 50 28 78 calificat
42 Ungurianu Ioan-Alexandru Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Nour Georgeta, Ene Dumitru Neamt 50 28 78 calificat
43 Andrici Cezar-Constantin Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivasc Mirela Tibu Iasi 50 28 78
44 Nașca Sergiu Alin Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Bogdan Sanda Mures 50 28 78 calificat
45 PUŞCAŞ SERGIU Colegiul Naţional "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 50 28 78 calificat
46 Corodescu Alin Colegiul National "E. Racovita" Emanuela Cerchez Iasi 55 20 75
47 Crismaru Vlad Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Emanuela Cerchez Iasi 55 20 75
48 Cornoiu Vlad Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tg.Jiu Boian Flavius Gorj 75 75 calificat
49 Suciu Vasile Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” AIUD Groza Sorin Alba 55 20 75 calificat
50 Ștefan Sebastian Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Csifo Lorand Mures 45 28 73 calificat
51 Profir Tudor Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 45 28 73 calificat
52 Truța Emanuel Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona , Trîmbitas Petru, Licker Nandor Cluj 45 28 73 calificat
53 Nicoară Ionuț Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian Bihor 45 28 73 calificat
54 Șerbănescu Teodora Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Toncea Cristian Braila 45 28 73 calificat
55 Scurtu Vlad-Ionut Colegiul Național ”Roman Vodă”, Roman Moldovanu Florin Neamt 45 28 73
56 Şendroiu Vlad Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel Hunedoara 45 28 73 calificat
57 Teodorescu Vlad Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela Valcea 50 20 70 calificat
58 Ionita Alexandru Colegiul National Iasi Gheorghe Sandu Iasi 50 20 70
59 Muresan Raul Colegiul National Unirea Targu-Mures Csifo Lorand Mures 50 20 70
60 GHIŢĂ Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia Brasov 50 20 70
61 Lazăr Alexandru Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihail ERHAN Suceava 50 20 70
62 Pogonaru Mihai Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Goga Elena, Popescu Sanda Gorj 50 20 70 calificat
63 Rosca Valentin Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivasc Mirela Tibu Iasi 50 20 70
64 Oltean Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida Cluj 50 20 70
65 Comăneci Andrei Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Eugen Gorj 40 28 68
66 Netedu Andrei Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivasc Mirela Tibu Iasi 40 28 68
67 Dumitru Robert Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tg.Jiu Boian Flavius Gorj 40 28 68
68 Oprea Mihai Alexandru Colegiul National " Constantin Carabella'' Targoviste Arabagiu Ciprian Dambovita 40 28 68
69 Rogoz Bogdan Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Dej Tomsa Gelu,Szalontai Robert Cluj 40 28 68
70 Radulescu Adrian Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 40 28 68
71 Zăvoian Mihai Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 45 20 65
72 Avasiloaie Laurenţiu Colegiul Naţional "E.Hurmuzachi" Rădăuţi Coajă Gabriela Suceava 45 20 65
73 Ciurca Tudor Colegiul National Unirea Targu-Mures Csifo Lorand Mures 35 28 63
74 Groza Teodora Colegiul National C.Brediceanu Lugoj si Clubul Copiilor Lugoj Ianculescu Doru, Vida Cristian Timis 35 28 63
75 Uțiu Nechita Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 35 28 63
76 Stefan Robert Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Ianc Felicia Timis 35 28 63
77 Suditu Thomas Colegiul Național "B.P. Hasdeu" Buzău Burța Alin Buzau 35 28 63 calificat
78 Rednic Ana Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia Maramures 35 28 63 calificat
79 Marc Casian-Nicolae Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Virgil, Berindeie Elena Alba 60 0 60
80 BUSIOC COSTIN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA Arges 40 20 60
81 TĂMAŞ Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Burcuţă Maria Brasov 60 60
82 Nicolicioiu Armand Mihai Colegiul Național ”Gheorghe Țițeica” Drobeta-Turnu Severin Crețescu Rodica Mehedinti 40 20 60 calificat
83 Voicu Marian-Cristian Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela Dolj 40 20 60
84 Socaciu Vlad Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Neamţiu Eugen / Mureşan Ciprian Bistrita-Nasaud 40 20 60
85 Deac Andreea Ioana Colegiul Național Al. Lahovari Rm. Vâlcea Ianc Simona Valcea 40 20 60
86 Tudorică Andrei Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Daniela Chitiul, Ilea Lucian Cluj 40 20 60
87 Ciobotaru Robert Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Emanuela Cerchez Iasi 40 20 60
88 ȘTIRBU CIPRIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU VIERU ILIE Bacau 40 20 60
89 BÎRSU ION LICEUL TEORETIC 'OVIDIUS' CONSTANTA  IVANCIU ADRIAN Constanta 30 28 58
90 Belc Alex Paul Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Brindusa Morari, Ilea Lucian Cluj 30 28 58
91 Nica Tudor Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron Iasi 30 28 58
92 Bucur Timotei Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Ignat Cornelia Sibiu 30 28 58 calificat
93 NECULA EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA Arges 30 28 58
94 CHEȘELI RAREȘ COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORII DE VEDE SCĂRLĂTESCU MIHAI Teleorman 50 8 58 calificat
95 Linuț George-Ionuț Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta Alba 30 28 58
96 Dobreanu Mircea Colegiul National Iasi Gheorghe Sandu Iasi 55 0 55
97 Hudema Dumitru-Tiberiu Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Petrișor Adrian Suceava 55 0 55
98 VOINEA BOGDAN NICOLAE LICEUL TEORETIC 'NICOLAE BALCESCU' MEDGIDIA ȘERBAN GINA ELENA Constanta 35 20 55
99 Bunaciu Bianca Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad Şerban Ionuţ, Marinescu Minodora Arad 35 20 55 calificat
100 Ştiru Ovidiu Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Neşu Liliana Vrancea 35 20 55 calificat


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro