home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a (primele 100 rezultate nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Cerrahoglu Omer Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen Ana Maramures 50 100 150 calificat
2 Țucăr Liana-Ștefania Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela Iasi 100 28 128 calificat
3 Heidelbacher Andrei Colegiul National "C. D. Loga" Timisoara Stânga Mirela, Boar Renata, Lupse-Turpan Mircea, Grigorean Andrei Timis 100 28 128 calificat
4 Vişan Radu Silviu Liceul Teoretic "M. Eliade" Lupeni Ianc Vasile, Grigorean Andrei Hunedoara 100 28 128 calificat
5 NEAȚU DARIUS FLORENTIN COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORII DE VEDE SCĂRLĂTESCU MIHAI/PÎRVAN ADRIANA Teleorman 95 28 123 calificat
6 PIRTOACA GEORGE SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA PRISTAVU DIANA Prahova 95 28 123 calificat
7 Trifan Mircea Mihai Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 100 20 120 calificat
8 Alghisi Alessandro Paolo Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina Cluj 100 20 120 calificat
9 Nitu Mihai Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela/Nicoli Marius Dolj 100 20 120 calificat
10 Irimia Alexandru-Gabriel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela/Nicoli Marius Dolj 100 20 120 calificat
11 Stoichiţoiu Radu Dumitru Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Nodea Gabriela Gorj 90 28 118 calificat
12 Nistor Sergiu-Cosmin Colegiul Na?ional ”Emil Racovi?ă” Cluj-Napoca Lăpu?tea Anca Cluj 95 20 115 calificat
13 Naiden Liviu Andretti Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Voinea Vasile Olt 95 20 115 calificat
14 Murtaza Alexandru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 95 20 115 calificat
15 Drăgan Andrei-Gabriel Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Dumitrescu Ovidiu, Mlisan Mirela Valcea 100 12 112 calificat
16 Olariu Ciprian Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 65 44 109 calificat
17 Stoin Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Carnat Cristiana, Lupse-Turpan Mircea Timis 80 28 108 calificat
18 Țiplea Tudor Petru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuţ, Grigorean Andrei Maramures 60 44 104 calificat
19 NITU OVIDIU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN Arges 95 2 97 calificat
20 Szasz Radu Colegiul National C.Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru Timis 65 28 93 calificat
21 Filimon Marta-Diana Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivasc Ionel Maftei Iasi 65 28 93 calificat
22 POPA ȘTEFAN ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”FERDINAND I” BACĂU MURARU CRINA Bacau 65 28 93 calificat
23 Zaiț Teodor-Antonio Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Dima Mircea Neamt 90 0 90 calificat
24 Mărculeț Dan Colegiul "C. Negruzzi" Iași Stelian Hadîmbu Iasi 90 0 90 calificat
25 Vlad Costin-Alexandru Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Scheau Constantin Prahova 65 20 85 calificat
26 Domnița Dan Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin,Pop Daniela Cluj 85 0 85 calificat
27 ZAMFIR VLAD COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN Arges 55 28 83 calificat
28 Vartolomei Claudiu Colegiul Naţional "E.Hurmuzachi" Rădăuţi Lăzărescu Antoneta Suceava 80 0 80 calificat
29 Popa Andrei-Mihai Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Nalcescu Cordi? Liana,Muntean Mihaela Cluj 80 0 80
30 Berbecariu Flaviu Florin Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian, Pop Ioan Bistrita-Nasaud 50 28 78 calificat
31 ŢEUDAN ADINA COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN LALESCU REŞIŢA GAŞPAR LOREDANA Caras-Severin 50 28 78 calificat
32 ILIE Florin Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Comarnic Liliana, Ghişe Ciprian Brasov 75 2 77 calificat
33 Heinrich Deniel Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes Satu-Mare 55 20 75
34 Bereczki Norbert Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet Bihor 75 0 75 calificat
35 Rad Emanuel Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 75 0 75 calificat
36 Pop Andrei Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian Cluj 75 0 75
37 Salin Daniel Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela, Voinea Mirela Galati 55 20 75 calificat
38 Băluță Ciprian Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Mortu Florica Braila 45 28 73 calificat
39 Stepan Patrik-Aurel Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia Arad 45 28 73 calificat
40 Tirla Alin Florin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina Cluj 45 28 73
41 Suciu Ioan Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arişanu Ana-Maria, Loghin Mălina Valcea 45 28 73 calificat
42 Lupean Horațiu-Ștefan Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta Sibiu 45 28 73 calificat
43 Antal Balázs Liceul Teoretic "Márton Áron", Miercurea-Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 45 28 73 calificat
44 Moldovan Denisa Patricia Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salantiu Laura Crina Cluj 45 28 73
45 PANDELEA Daniel Colegiul Naţional "Unirea" Braşov Dumbravă Ion Brasov 50 20 70 calificat
46 Decean Ovidiu Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" AIUD Groza Sorin Alba 50 20 70 calificat
47 Ungureanu Remus Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela, Voinea Mirela Galati 50 20 70 calificat
48 Vijdea Cristian-Ioan Liceul Teoretic Grigore Moisil Simulescu Adriana, Junea Sanda Timis 50 20 70
49 DURBALĂ CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 40 28 68
50 Maier-Kurpé Erik Colegiul Național “Kölcsey Ferenc” Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 40 28 68
51 Costin Sebastian Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela Galati 40 28 68
52 Măzăreanu Andrei-Răzvan Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Manolache Gheorghe Neamt 40 28 68
53 Onesim Robert Colegiul National "E. Racovita" Iasi Marinel Serban Iasi 40 28 68
54 Kurkó Mihály-Zsolt Liceul Teoretic "Márton Áron", Miercurea-Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 45 20 65 calificat
55 Rusu Dănuţ Colegiul Naţional "E.Hurmuzachi" Rădăuţi Lăzărescu Antoneta Suceava 65 0 65 calificat
56 Ichim Cosmin Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iasi Uriciuc Anca Iasi 45 20 65
57 Péter Botond Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal Harghita 35 28 63
58 Ardelean Ovidiu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Moldovan Rodica Maramures 40 20 60 calificat
59 Dereşu Ioan Roberto Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Dumitrescu Ovidiu, Mlisan Mirela Valcea 40 20 60
60 Iacob Robert Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela Iasi 40 20 60
61 Visuian Mihai Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian, Pop Ioan Bistrita-Nasaud 60 0 60 calificat
62 Mereu Razvan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina Cluj 30 28 58
63 TUDOREANU DIANA ELENA COLEGIUL NAȚIONAL ”GRIGORE MOISIL” ONEȘTI IANOȘ CARMEN Bacau 30 28 58 calificat
64 Samoilescu Robert Colegiul National " Constantin Carabella'' Targoviste Fanache Angela Dambovita 35 20 55
65 Sima Gheorghe Eugen Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 35 20 55
66 VASILE NARCISA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN Arges 35 20 55
67 Vid Alexandru Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet Bihor 35 20 55 calificat
68 Cernat Catalin Colegiul Naţional Gh.Roşca Codreanu Bârlad Grădinaru Ion Vaslui 40 14 54
69 Kis Nándor Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta Nagy Ildikó Bihor 25 28 53 calificat
70 Baciu Cătălin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet Bihor 30 20 50 calificat
71 Ilieș Norbert Colegiul Național ”Roman Vodă”, Roman Moldovanu Florin Neamt 50 0 50
72 PULŢEA Alexandru George Colegiul Naţional "Radu Negru" Făgăraş Trif Claudia Brasov 50 0 50
73 Pavel Andrei - Marian Colegiul Naţional Mihai Eminescu Suceava Pintea Eugen Suceava 30 20 50
74 Bora Dan Mircea Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian, Pop Ioan Bistrita-Nasaud 50 0 50
75 Oancea Horațiu Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 30 20 50
76 Nemţuc Dumitru Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Voinea-Axinte Alina, CETCP Botosani 20 30 50 calificat
77 PARPALEA Mihai George Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia Brasov 30 20 50
78 Țânțăreanu George Colegiul Național "B.P. Hasdeu" Buzău Popescu Luminița Buzau 30 20 50
79 Sandu Cristian Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela, Voinea Mirela Galati 30 20 50
80 Butunoi Vlad Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela Galati 20 28 48
81 Troncotă Denis Remus Colegiul Național ”Gheorghe Țițeica” Drobeta-Turnu Severin Bărbulescu Anca Mehedinti 20 28 48 calificat
82 BUZATU VLAD Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 45 2 47
83 Sturza Razvan Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela Butnarasu Oana Iasi 25 20 45
84 MIHAILESCU IONUT COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA Arges 45 0 45
85 Vasiu Vasile-Alin Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Virgil, Berindeie Elena Alba 45 0 45
86 Sărătean Cătălin Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța Alba 20 25 45
87 CHIRILĂ ADRIAN Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalău Ionescu Ioana, Mureşan Alexandru Salaj 45 0 45 calificat
88 Vasiliu Alexandru Florin Dănuţ Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ciurescu Florica Vaslui 45 0 45
89 Csutak Balázs Liceul Teoretic "Márton Áron", Miercurea-Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 45 0 45
90 SIGEL HELMUT Liceul Tehnologic "GheorghePop de Băseşti"Cehu Silvaniei Szigeti Erika Salaj 25 20 45
91 Nema Dan Cristian Colegiul Naţional Gh.Roşca Codreanu Bârlad Grădinaru Ion Vaslui 15 28 43
92 FODOR Dan Horaţiu Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia Brasov 15 28 43
93 Tarbă Nicu Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Colin Liliana Vrancea 15 28 43 calificat
94 Coman Adrian Cosmin Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian, Pop Ioan Bistrita-Nasaud 15 28 43
95 Despotovici Mihai Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Colin Liliana Vrancea 35 8 43 calificat
96 Sfîriac Bianca Loredana Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian Mures 40 2 42
97 Avram Bogdan Colegiul Naţional Cuza Vodă Huşi Daisa Rodica Vaslui 40 2 42
98 Stanciu Rareș Colegiul Național "B.P. Hasdeu" Buzău Popescu Luminița Buzau 20 20 40
99 Lungu Cosmin Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian Suceava 40 0 40
100 Năstase Bogdan Colegiul Naţional Cuza Vodă Huşi Daisa Rodica Vaslui 30 10 40


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro