home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primele 100 rezultate nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Popa Andrei Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Nicu Vlad-Laurenţiu Vaslui 100 100 200 calificat
2 Rochian Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea Timis 100 100 200 calificat
3 CHICHIRIM GEORGE COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 100 80 180 calificat
4 TUDOR COSTIN RAZVAN Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 75 80 155 calificat
5 Drăgan Valentin Adrian Colegiul Național Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 100 50 150 calificat
6 ARDELEAN Timotei Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Comarnic Liliana, Ghişe Ciprian Brasov 95 50 145 calificat
7 DUMITRU CORNELIU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN Arges 95 50 145 calificat
8 COSTEA CALIN COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA Arges 90 50 140 calificat
9 Chiorean Tudor Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 75 50 125 calificat
10 Iordache Ioan-Bogdan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 100 20 120 calificat
11 Căldărea Cristian Daniel Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Strugar Simion Bistrita-Nasaud 100 20 120 calificat
12 Manghiuc Teodor Florin Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Narcisa-Daniela ŞTEFĂNESCU, Gabriela DUMITRAŞCU Suceava 70 50 120 calificat
13 Tomita Mugur Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Iasi 60 50 110 calificat
14 Hășmășan Dragoș Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina,Salantiu Laura Crina Cluj 90 20 110 calificat
15 Chiriac Andrei Liceul Ştefan Procopiu Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 60 50 110 calificat
16 Andrei Tiberiu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia/Nicoli Marius Dolj 50 50 100 calificat
17 COZMA TUDOR Colegiul Naţional "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 20 80 100 calificat
18 Negru Vlad Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel Hunedoara 80 20 100 calificat
19 Ciocoiu Razvan-Andrei Colegiul National Iasi Elena Mitocariu, Marinel Serban Iasi 70 30 100 calificat
20 Diaconu Andrei_ Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 40 50 90 calificat
21 Mocanu Alexandru Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta Galati 40 50 90 calificat
22 Hegeduș Paul Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin Alba 40 50 90 calificat
23 MANEA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN Arges 35 50 85 calificat
24 Malekshahian Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea Timis 35 50 85
25 IONESCU STEFAN-CODRIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 35 50 85 calificat
26 Ghinea Mihnea-Emanuel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 80 0 80
27 Stamatin Cristian Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Podbereschi Maria Neamt 25 50 75 calificat
28 Nedelcu Ștefan Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta Galati 25 50 75
29 Olariu Leonard Colegiul National Iasi Gheorghe Sandu, Emanuela Cerchez Iasi 25 50 75
30 EPURE HRISTU ȘTEFAN LICEUL TEORETIC 'OVIDIUS' CONSTANTA  IUSUF NARCIS Constanta 25 50 75
31 Neacșu Răzvan Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana Braila 25 50 75
32 Buțu Ioana Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta Galati 25 50 75 calificat
33 Bejan Irina-Madalina Colegiul National Iasi Elena Mitocariu, Emanuela Cerchez Iasi 70 5 75 calificat
34 Bejenariu Ionuț Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul Suceava 25 50 75 calificat
35 IORDACHE CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA Arges 25 50 75 calificat
36 Bourceanu Vasile Cristian Colegiul Național \"B.P. Hasdeu\" Buzău Voicu Amalia Buzau 25 50 75
37 Perșa Vlad Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia , Trambitas Petru , Cotirlea Anamaria Cluj 20 50 70
38 Voicencu Teodor Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tg.Jiu Boian Flavius Gorj 70 0 70 calificat
39 Zambo Harris Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana Timis 20 50 70
40 Pîrlea Alexandru Liceul Teoretic "Petre Pandrea " Balş Olteanu Cristina Olt 25 45 70
41 Toșa Andrei Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 20 50 70 calificat
42 Cernăianu Mihai Colegiul Naţional "Tudor Vladimirescu" Tg.Jiu Popescu Sanda Gorj 20 50 70 calificat
43 TATARU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN Arges 20 50 70 calificat
44 Borza Andrei Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Haynal Hunedoara 65 5 70 calificat
45 Pantea Beniamin-Traian Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia Arad 20 50 70 calificat
46 NICOLESCU RAZVAN Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela Prahova 20 50 70 calificat
47 CIOBANU Paul Gavril Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Aupici Irina, Tutunea Gabriela Brasov 20 50 70 calificat
48 Geman Dorin Colegiul Național ”Roman Vodă”, Roman Moldovanu Florin Neamt 50 20 70 calificat
49 Bacotiu Gabriel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina,Salantiu Laura Crina Cluj 20 50 70 calificat
50 Goşa Răzvan Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Tg.Jiu Ohotă Eugenia Gorj 20 50 70 calificat
51 Jucan S. Raluca Colegiul Național “Mihai Eminescu” Satu Mare Durla Pașca Elenita Satu-Mare 65 65 calificat
52 Mîndrescu Andu R?zvan Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ciurescu Florica Vaslui 25 40 65
53 NIȚĂ VLAD COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRAN' CONSTANTA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 15 45 60
54 Badarau Bogdan Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Iasi 10 50 60
55 Șlincu Șerban Ștefan Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius UDUDEC, Dana MARCU, Ovidiu MARCU Suceava 40 20 60 calificat
56 CORCAN RADU COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN LALESCU REŞIŢA GAŞPAR LOREDANA Caras-Severin 20 40 60 calificat
57 Cheres Ioana Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Nalcescu Oprea Ioana, Cheres Adriana Cluj 25 35 60
58 Ilieş Andreea Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuş Andrea, Mihu Amalia, Boboşan Raluca Maramures 25 35 60
59 Fógel Péter Colegiul Național “Kölcsey Ferenc” Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 10 50 60 calificat
60 Toncea Andrei Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Popa Daniel Hunedoara 10 50 60
61 Tudose Adrian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian Mures 25 35 60
62 Oancea Andreea Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 50 60 calificat
63 Nakajima Tamio-Vesa Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș Rotar Dorin Mircea Bihor 30 30 60 calificat
64 Piroşca Radu Colegiul Naţional "Ion Minulescu" , Slatina Duţescu Cristina Olt 25 30 55
65 Diaconu Călin Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung Moldovenesc Măgurean Marius Suceava 20 35 55
66 Cremeneanu Alexandru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 50 5 55
67 Manea Andrei Alexandru Colegiul Național \"B.P. Hasdeu\" Buzău Martin Elena Buzau 20 35 55 calificat
68 Lungu Alexandru-Ioan Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron Iasi 35 20 55
69 Tărâță Paul-Emanuel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 45 55
70 Cordun Cristina-Maria Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Ianc Felicia Timis 35 20 55
71 IFTIME Vlad Cosmin Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Puia Claudia, Tutunea Gabriela Brasov 20 35 55
72 Muntean Eden Natan Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin Alba 35 20 55
73 Hagiu Ștefan Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor Braila 20 35 55 calificat
74 LUNGU IOAN ADRIAN COLEGIUL NATIONAL „GRIGORE MOISIL” ONESTI IANOS CARMEN Bacau 20 35 55 calificat
75 Medgyesi Attila Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe Gábor Béla Covasna 25 30 55 calificat
76 Taşcău Victoria Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Tg.Jiu Runceanu Mihaela Gorj 25 25 50
77 Stanica Florin Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 20 30 50 calificat
78 Bacrau Ioana Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Iasi 25 25 50
79 Pintilie Sabin Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Gabriel Iasi 50 0 50
80 Sinkovicz Ştefan Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia Arad 30 20 50
81 Paşcu Maria Aura Florina Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan Bistrita-Nasaud 0 50 50 calificat
82 BOTEZATU VLAD ANDREI LICEUL TEORETIC 'TRAIAN' CONSTANTA TĂNĂSESCU VIOLETA, BARBU CRISTINA Constanta 30 20 50
83 Ciubotaru Adina-Maria Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Gabriel Iasi 0 50 50
84 Turdean Alexandru Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 20 30 50
85 NĂSTĂSESCU GEORGE SILVIU LICEUL TEORETIC 'OVIDIUS' CONSTANTA  NIȚU ALINA Constanta 25 20 45
86 Popescu Patricia Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Tg.Jiu Şovăilă Cristian Gorj 25 20 45
87 Virga Cristian Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron Iasi 25 20 45
88 Bargaoanu Razvan Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Iasi 25 20 45
89 Ilciuc Sergiu Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Narcisa-Daniela ŞTEFĂNESCU, Gabriela DUMITRAŞCU Suceava 25 20 45
90 Carp Mihaela Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta Galati 25 20 45
91 Iacob Paul Cristian Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Haynal Hunedoara 20 25 45
92 Iordache Alexandru-George Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Podbereschi Maria Neamt 25 20 45
93 HIRHUI EMA COLEGIUL NATIONAL "GH.VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 45 0 45 calificat
94 Diaconu Andrei Colegiul National "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica Dolj 15 30 45
95 Ghioci Ștefan-Vlad Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta Galati 25 20 45
96 ENE ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI LUTA DANIELA Arges 25 20 45
97 Kádár Attila Liceul Tehnologic \"Baróti Szabó Dávid\" Baraolt Hegedűs Attila Covasna 25 20 45
98 Iuga Felicia-Maria Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca Lăpuştea Anca Cluj 25 20 45
99 Vevera Ioan Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta Galati 25 20 45
100 Hariga George Codrin Colegiul Militar Liceal "STEFAN CEL MARE" C-lung. Mold. Măgurean Marius Suceava 5 40 45


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro