home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Hegeduș Paul Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 40 50 90 calificat
2 Oancea Andreea Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 10 50 60 calificat
3 Muntean Eden Natan Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 35 20 55
4 Boer Armand Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Mureșan Laura 20 20 40
5 Crăciun Dan Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin-Răzvan 20 15 35
6 Căpīlnean Adrian Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 20 10 30
7 Scarlat Alin Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEŞ Muntean Marius 10 20 30
8 Găinar Dan Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin-Răzvan 15 10 25
9 Goia Daniela Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Virgil, Berindeie Elena 25 0 25
10 Comșa Antonia Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 20 0 20
11 Giurgiu Oana-Maria Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Virgil, Berindeie Elena 10 5 15
12 Marina Sebastian Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Mureșan Laura 10 5 15
13 Țoc Marius Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona 5 5 10
14 Moldoveanu Dan Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 10 0 10
15 Dănilă Răzvan Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEŞ Lebădă Monica 5 0 5
16 Filip Paul Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEŞ Muntean Marius 0 5 5
17 Hetea Andrei Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 5 0 5
18 Țīrău Ioan-Stelian Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Virgil, Berindeie Elena 0 0 0
19 Alisie Răzvan Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEŞ Muntean Marius 0 0 0
20 Ceteraș Dan-Ioan Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona 0 0 0
21 Hălmăgean Iulian Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela 0 0 0
22 Jugariu Dragoș Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin-Răzvan 0 0 0
23 Maruneac Vlad Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEŞ Muntean Marius 0 0 0
24 Mihai Ilie Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela 0 0 0
25 Muscaliuc Raul-Andrei Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin-Răzvan 0 0 0
26 Popescu Bogdan Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela 0 0 0
27 Toargă Flavius Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Teglaș Maria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro