home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pantea Beniamin-Traian Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 20 50 70 calificat
2 Sinkovicz Ştefan Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 30 20 50
3 Boboi Tomas-Adrian Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 20 20 40
4 Bătrân Adrian Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Sabău Diana 10 20 30
5 Crăciun Alexandru Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Gal Carmen 10 20 30
6 Iuga David Liceul teologic baptist "Alexa Popovici" Arad Şandru Andrea 5 20 25
7 Molnar Radu-Ştefan Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 25 0 25
8 Szarvas Robert-Karol Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 25 0 25
9 Ursuleac Ciprian Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 20 5 25
10 Nan Kevin Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad Şerban Ionuţ, Marinescu Minodora 10 5 15
11 Birtaş-Olaioş Andrei Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 5 5 10
12 Cosma Cosmina Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 0 5 5
13 Hach Bence Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad Şerban Ionuţ Marinescu Minodora 5 0 5
14 Hosu Elise-Alexandra Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 5 0 5
15 Ionuţaş Ioan-Iulius Colegiul Naţional "Moise Nicoară", Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 0 5 5
16 Prună Mihai Liceul Pedagogic "Dimitrie Țichindeal" Arad Şerban Ionuţ, Marinescu Minodora 5 0 5
17 Avram Andrei Colegiul Naţional "E.G.Birta", Arad Cioran Ramona 0 0 0
18 Dumitrescu Iulia Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Sălăjan Romana 0 0 0
19 Foltean Andrei Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Sălăjan Romana 0 0 0
20 Mihuţa Răzvan Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad Şerban Ionuţ, Marinescu Minodora 0 0 0
21 Moscal Livius Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Sălăjan Romana 0 0 0
22 Paşca Iosif Colegiul National "Vasile Goldis", Arad Bodea Carla, Hanţiu Adrian 0 0 0
23 Popa Florin Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Sălăjan Romana 0 0 0
24 Sălăgean Albert Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Sălăjan Romana 0 0 0
25 Ucrainiţev Andrei Colegiul Naţional "E.G.Birta", Arad Cioran Ramona Popescu Adriana 0 0 0
26 Ursu Călin Colegiul National "Vasile Goldis", Arad Bodea Carla, Hanţiu Adrian 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro