home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nakajima Tamio-Vesa Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș Rotar Dorin Mircea 30 30 60 calificat
2 Botici Alexandru Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 20 20 40
3 Popovici Andrei Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian 20 20 40
4 Pușcaș Sergiu Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Luncan Corina 10 20 30
5 Roman George Cătălin Colegiul Național "Teodor Neș" Salonta Galea Florentina 10 20 30
6 Florian Carla Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 15 5 20
7 Hapa Arthemis Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 15 5 20
8 Leucuța Andrei Bogdan Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea Bacter Calin 20 0 20
9 Cazacu Eduard Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 10 5 15
10 Fitero Isabela Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 15 0 15
11 Roman Teodora Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 15 0 15
12 Cheregi Alexandru Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Hodișan Tanța 10 0 10
13 Ciuciu-Kiss Jenifer-Tabita Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 10 0 10
14 Hava Ionut Andrei Colegiul Național "Teodor Neș" Salonta Galea Florentina 5 5 10
15 Manoliu Sergiu Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Lukács Sándor 10 0 10
16 Marian Andrada Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 10 0 10
17 Orban Marius Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Lukács Sándor 5 5 10
18 Paul Todea Nicodim Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Hodișan Tanța 10 0 10
19 Ille Laurențiu Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș Hora Florentina 5 0 5
20 Kovács Ád&aacut Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta Nagy Ildikó 0 5 5
21 Molnar Sergiu Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Luncan Corina 5 0 5
22 Trifan Marc-Titus Liceul Teoretic Baptist "Emanuel" Oradea Opriș Dorin 5 0 5
23 Bitea Mădălina Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 0 0 0
24 Burján Balázs Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta Nagy Ildikó 0 0 0
25 Cuc Ionut Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș Hora Florentina 0 0 0
26 Dzițac Ioana Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Luncan Corina 0 0 0
27 Gaidoș Benjamin Liceul Teologic Penticostal Betel Oradea Hoduț Adrian 0 0 0
28 Kovacs Ferencz Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Nagy Zoltan 0 0 0
29 Lakatos Tamás Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta Nagy Ildikó 0 0 0
30 Miheș Eduard Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș Hora Florentina 0 0 0
31 Szucs Robert Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro