home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 ARDELEAN Răzvan-Mitel Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian 100 28 128 calificat
2 DUMITRU Alex Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian 95 28 123 calificat
3 INELUŞ Gabriel Robert Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Aupici Irina, Puia Claudia 95 28 123 calificat
4 RADU Iulian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian 65 20 85 calificat
5 GHIŢĂ Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia 50 20 70
6 TĂMAŞ Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Burcuţă Maria 60 60
7 PĂTRU Eugen Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian 55 0 55
8 CÎRJAN Ana Maria Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia 20 28 48
9 VLADAREAN Mihail Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Comarnic Liliana, Ghişe Ciprian 15 10 25
10 MACA George Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura, Ghişe Ciprian 0 20 20
11 TOSU Andrei Colegiul Naţional "Dr I. Meşotă" Braşov Păcurar Felicia, Popovici Maria 0 20 20
12 BOLDIJAR Paul Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Comarnic Liliana, Ghişe Ciprian 15 2 17
13 HEGEDŰS Szilard Colegiul Naţional "Aprily Lajos" Braşov Vrencian Eva 0 8 8
14 GIURGIU Matei Iulian Colegiul Naţional "Unirea" Braşov Dumbravă Ion 5 0 5
15 PUSKÁS-BAJKÓ Timea Colegiul Naţional "Aprily Lajos" Braşov Vrencian Eva 2 2
16 AONOFRIESEI Raul Andrei Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia 0
17 BESCHEA Vasile Colegiul "Nicolae Titulescu" Braşov Geoge Carmen 0 0 0
18 BRUDASCA Vlad Colegiul "Nicolae Titulescu" Braşov Geoge Carmen 0
19 MACOVEI Ioan Colegiul Naţional "Unirea" Braşov Dumbravă Ion 0 0 0
20 POPA Codrin Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian, Puia Claudia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro