home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Irimie Cătălin Emilian Colegiul Naţional "Decebal" Deva Badiu Oana 50 25 75 calificat
2 Vasiu Adrian Daniel Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 30 35 65
3 Mănăsoi Teodor Colegiul Naţional "M. Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena 0 60 60
4 Ciubotaru Bret Paul Colegiul Naţional "M. Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena 0 55 55
5 Moisă Nicolae Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Chira Adriana 5 35 40
6 Gīrlişte Mihai Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Chira Adriana 0 35 35
7 Golcea Alexandru Tudor Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia 35 0 35
8 Crăciun Cătălin Colegiul Naţional "Decebal" Deva Badiu Oana 5 25 30
9 Falk Bogdan Nicolae Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia 25 5 30
10 Andrieşanu Bogdan Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Chira Adriana 0 25 25
11 Hristache Alexandru Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Chira Adriana 0 25 25
12 Danciu Sebastian Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana 0 15 15
13 Popa Răzvan Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia 0 15 15
14 Manea Răsvan Adrian Liceul Teoretic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin 0 10 10
15 Mathe Karina Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina 10 10
16 Drăghici Andrei Viorel Colegiul Naţional "M. Eminescu" Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana 5 5
17 Boldianu Adrian Bogdan Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana 0 0 0
18 Breban Alexandru Raul Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Petrescu Adriana 0 0 0
19 Bulz Gabriel Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana 0 0 0
20 Bunea Adrian Colegiul Naţional "Decebal" Deva Badiu Oana 0 0 0
21 Chiriţă Cristian Marian Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Petrescu Adriana 0 0 0
22 Cioloca Claudiu Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Petrescu Adriana 0 0 0
23 Ciulea Vasile Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Lazar Laura 0 0
24 Crăciunescu Dragoş Cătălin Colegiul Naţional de Informatică "Carmen Sylva" Petroşani Petrescu Adriana 0
25 Csoka Ervin Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana 0 0 0
26 Dinea Mădălina Colegiul Naţional "M. Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena 0 0 0
27 Duduială Andrei Colegiul Naţional "M. Eminescu" Petroşani Dojcsar Marilena 0 0 0
28 Dumitrescu Dragoş Lucian Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 0 0 0
29 Ghiurea Andrei Ştefan Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman Brīnduşa 0 0 0
30 Kovacs Eduard Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman Brīnduşa 0 0 0
31 Medrea Iulian Liceul Teoretic "Sabin Drăgoi" Deva Lupu Constantin 0 0 0
32 Părăoan Andreea Nicoleta Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina 0 0
33 Szekely Sebastian Mihai Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro