home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bodnariuc Dan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Bodnariuc Dănuț, Burcuș Andrea, Grigorean Andrei 50 28 78 calificat
2 Rednic Ana Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia 35 28 63 calificat
3 Crăciun Cristian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea 15 20 35
4 Andreica Eric Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 20 0 20
5 Anton Costa Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 20 20
6 Molnar Viola Liceul Teoretic "Petru Rareș" Tārgu Lăpuș Miholca Cristian 0 20 20
7 Marişca Mihai Ionuţ Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 10 0 10
8 Poienar Robert Adam Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria 0 10 10
9 Mărieș Sergiu Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 5 0 5
10 Hambuer Norbert Rudolf Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria 2 2
11 Birgiser Erik Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 0 0 0
12 Muntean Sam Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuș Andrea 0 0
13 Sāntejudean Bogdan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria 0 0 0
14 Tăbuşcă Alexandru Valentin Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0 0
15 Tănase Alexandru Anton Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro