home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Arges are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DUMITRU CORNELIU 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 95 50 145 calificat
2 COSTEA CALIN 9 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA 90 50 140 calificat
3 MANEA RAZVAN 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN 35 50 85 calificat
4 IORDACHE CRISTIANA 9 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA 25 50 75 calificat
5 TATARU MIHAI 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN 20 50 70 calificat
6 OLTEANU VLAD 10 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN, BADESCU ADRIANA 85 55 140 calificat
7 SIRBOIU CODRIN IOAN 10 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA 70 55 125 calificat
8 NECULA ONISIM 11 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA 95 28 123 calificat
9 NITU OVIDIU 12 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 95 2 97 calificat
10 ZAMFIR VLAD 12 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 55 28 83 calificat


GIMNAZIU

Judetul Arges are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BINICA DANA ELENA 5 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN 6 8 14 calificat
2 FLOREA DARIA MIHAELA 6 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI OPREA ADRIANA 40 100 140 calificat
3 IACOB RADU ALEXANDRU 6 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI OPREA ADRIANA 27 100 127 calificat
4 SITARU BOGDAN 7 SCOALA GIMNAZIALA "SF. IACOB" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN 100 100 200 calificat
5 MOTOI ALEXANDRU 7 SC GIM "ION PILLAT" PITESTI VLAD MARIAN VISAN MONICA 100 55 155 calificat
6 MINCU DANIEL MARIN 7 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 70 70 140 calificat
7 STAN ANDREI 7 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 79 45 124 calificat
8 ONCESCU COSTIN ANDREI 8 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU DIANA, DUMITRASCU OCTAVIAN, RADU VORONEANU 100 100 200 calificat
9 STOICA ANDREI 8 SCOALA GIMNAZIALA "MARIN PREDA" PITESTI DUMITRASCU OCTAVIAN 76 80 156 calificat
10 BINICA NICOLAE 8 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU DIANA 68 70 138 calificat
11 ION DAVID 8 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 68 60 128 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro