home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Arges are 13 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DUMITRU CORNELIU 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 95 50 145 calificat
2 COSTEA CALIN 9 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA 90 50 140 calificat
3 MANEA RAZVAN 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN 35 50 85 calificat
4 IORDACHE CRISTIANA 9 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA, LUTA DANIELA 25 50 75 calificat
5 TATARU MIHAI 9 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN, BENGHE ADRIAN 20 50 70 calificat
6 OLTEANU VLAD 10 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN, BADESCU ADRIANA 85 55 140 calificat
7 SIRBOIU CODRIN IOAN 10 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, SUTAN DANA 70 55 125 calificat
8 NECULA ONISIM 11 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA 95 28 123 calificat
9 NITU OVIDIU 12 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 95 2 97 calificat
10 ZAMFIR VLAD 12 COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI CRISTEA MARIN 55 28 83 calificat


GIMNAZIU

Judetul Arges are 13 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BINICA DANA ELENA 5 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN 6 8 14 calificat
2 FLOREA DARIA MIHAELA 6 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI OPREA ADRIANA 40 100 140 calificat
3 IACOB RADU ALEXANDRU 6 COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI OPREA ADRIANA 27 100 127 calificat
4 SITARU BOGDAN 7 SCOALA GIMNAZIALA "SF. IACOB" CAMPULUNG DUMITRASCU OCTAVIAN 100 100 200 calificat
5 MOTOI ALEXANDRU 7 SC GIM "ION PILLAT" PITESTI VLAD MARIAN VISAN MONICA 100 55 155 calificat
6 MINCU DANIEL MARIN 7 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 70 70 140 calificat
7 STAN ANDREI 7 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 79 45 124 calificat
8 ONCESCU COSTIN ANDREI 8 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU DIANA, DUMITRASCU OCTAVIAN, RADU VORONEANU 100 100 200 calificat
9 STOICA ANDREI 8 SCOALA GIMNAZIALA "MARIN PREDA" PITESTI DUMITRASCU OCTAVIAN 76 80 156 calificat
10 BINICA NICOLAE 8 COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG DUMITRASCU DIANA 68 70 138 calificat
11 ION DAVID 8 SC. GIM. "AL. DAVILA" PITESTI VLAD MARIAN 68 60 128 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro