home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Bihor are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nakajima Tamio-Vesa 9 Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș Rotar Dorin Mircea 30 30 60 calificat
2 Iova Rareș 10 Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian 30 90 120 calificat
3 Franțiu Andrei Mihai 10 Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian 30 55 85 calificat
4 Horosnyi Zsolt 10 Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Nagy Zoltan 0 60 60 calificat
5 Nicoară Ionuț 11 Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian 45 28 73 calificat
6 Bereczki Norbert 12 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 75 0 75 calificat
7 Vid Alexandru 12 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 35 20 55 calificat
8 Kis Nándor 12 Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta Nagy Ildikó 25 28 53 calificat
9 Baciu Cătălin 12 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 30 20 50 calificat


GIMNAZIU

Judetul Bihor are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Măduta Adrian 7 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea Bolea Cristina 40 30 70 calificat
2 Mladoniczky Szabolcs 7 Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș Hora Florentina 18 35 53 calificat
3 Micula Cristina 8 Școala Gimnazială Dacia Oradea Băican Carmen Diana 12 15 27 calificat
4 David Răzvan 8 Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea Niță Maria, Niță Adrian 2 10 12 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro