home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Cluj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Hășmășan Dragoș 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina,Salantiu Laura Crina 90 20 110 calificat
2 Bacotiu Gabriel 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupsa Cristina,Salantiu Laura Crina 20 50 70 calificat
3 Lup Vasile 10 Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Nalcescu Oprea Ioana, Mirela Budi?an 100 90 190 calificat
4 Nechita Sebastian 10 Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina , Militaru Cristian 100 55 155 calificat
5 Trifon Titus Traian 10 Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin,Pop Daniela 85 45 130 calificat
6 Velea Alexandru 11 Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona , Ilea Lucian , Grigorean Andrei 100 100 200 calificat
7 Bodea Nicolae 11 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 80 28 108 calificat
8 Truța Emanuel 11 Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona , Trîmbitas Petru, Licker Nandor 45 28 73 calificat
9 Alghisi Alessandro Paolo 12 Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 100 20 120 calificat
10 Nistor Sergiu-Cosmin 12 Colegiul Na?ional ”Emil Racovi?ă” Cluj-Napoca Lăpu?tea Anca 95 20 115 calificat
11 Domnița Dan 12 Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin,Pop Daniela 85 0 85 calificat


GIMNAZIU

Judetul Cluj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Marin Ciprian 6 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Călina Ramona 44 20 64 calificat
2 Crişan Dragoş 7 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Calina Ramona 87 45 132 calificat
3 Pocola Octavian 7 Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Ilea Lucian 50 70 120 calificat
4 Sas-Mireşan Andrei 7 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Calina Ramona 51 25 76 calificat
5 Boar Antonio 8 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Călină Ramona 24 40 64 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro