home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Dolj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Iordache Ioan-Bogdan 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 100 20 120 calificat
2 Andrei Tiberiu 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia/Nicoli Marius 50 50 100 calificat
3 Diaconu Andrei_ 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 40 50 90 calificat
4 Costan Miriam 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 85 55 140 calificat
5 Pirvoaica Daniel 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 80 60 140 calificat
6 Vasile Ioana 11 Colegiul National "Carol I" Craiova Lica Ovidiu 100 28 128 calificat
7 Mita Denis 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 85 28 113 calificat
8 Beldea Bogdan 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 70 28 98 calificat
9 Irimia Alexandru-Gabriel 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela/Nicoli Marius 100 20 120 calificat
10 Nitu Mihai 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela/Nicoli Marius 100 20 120 calificat
11 Murtaza Alexandru 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 95 20 115 calificat


GIMNAZIU

Judetul Dolj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ionica Anda 5 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 24 36 60 calificat
2 Gheorghe Radu Mihai 5 Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 30 6 36 calificat
3 Zamfir Gabriela 5 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 28 0 28 calificat
4 Dicu Adrian-Emanuel 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 44 92 136 calificat
5 Udristoiu Alexandra 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 36 44 80 calificat
6 Linca Robert-Nicolae 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 30 40 70 calificat
7 Ghira Mihnea 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova/Palatul Copiilor Craiova Nicoli Marius/Preoteasa Cezarian 24 12 36 calificat
8 Serbana Oana Laura 6 Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 27 0 27 calificat
9 Nadu Laura 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 22 5 27 calificat
10 Draghici Razvan 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 8 15 23 calificat
11 Oprea Alexandru-Gabriel 8 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 56 45 101 calificat
12 Badea Andrei-Ovidiu 8 Palatul Copiilor Craiova Preoteasa Cezarian 30 10 40 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro