home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Galati are 10 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mocanu Alexandru 9 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta 40 50 90 calificat
2 Buțu Ioana 9 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela, Balacea Georgeta 25 50 75 calificat
3 Iordache Ștefan 10 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Cobzaru Luminița 95 55 150 calificat
4 Serea Bogdan 10 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela 40 60 100 calificat
5 Mihalachi Marius 10 Col.Nat. „Mihail Kogălniceanu”, Galați Popescu Mădălina 40 55 95 calificat
6 Stan Răzvan 11 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta, Stan Mihaela 65 28 93 calificat
7 Profir Tudor 11 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta 45 28 73 calificat
8 Salin Daniel 12 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela, Voinea Mirela 55 20 75 calificat
9 Ungureanu Remus 12 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela, Voinea Mirela 50 20 70 calificat


GIMNAZIU

Judetul Galati are 7 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Donciu Mircea 5 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta 52 90 142 calificat
2 Pripoaie Răzvan 6 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta 22 68 90 calificat
3 Condrea Radu 7 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta 33 40 73 calificat
4 Berechet Mihai 8 Col.Nat. „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela 28 90 118 calificat
5 Palaga Vicențiu-Octavian 8 Col. Nat. „Al.I. Cuza”, Galați Balacea Georgeta 36 25 61 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro