home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Iasi are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tomita Mugur 9 Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban 60 50 110 calificat
2 Ciocoiu Razvan-Andrei 9 Colegiul National Iasi Elena Mitocariu, Marinel Serban 70 30 100 calificat
3 Bejan Irina-Madalina 9 Colegiul National Iasi Elena Mitocariu, Emanuela Cerchez 70 5 75 calificat
4 Albu Cristian 10 Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Lucia Miron 90 55 145 calificat
5 Vīntur Cristian 10 Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel 45 85 130 calificat
6 Pascaru Cosmin 11 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel 95 28 123 calificat
7 Chitoraga Dumitru 11 Colegiul National "E. Racovita" Marinel Serban Emanuela Cerchez 95 20 115 calificat
8 Doboș Francisc 11 Liceul teoretic de informatică "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivașc Mirela Țibu 85 28 113 calificat
9 Țucăr Liana-Ștefania 12 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela 100 28 128 calificat
10 Filimon Marta-Diana 12 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Cornelia Ivasc Ionel Maftei 65 28 93 calificat
11 Mărculeț Dan 12 Colegiul "C. Negruzzi" Iași Stelian Hadīmbu 90 0 90 calificat


GIMNAZIU

Judetul Iasi are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tescu Tudor 5 Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Mariana Gradinariu Oana Butnarasu 32 0 32 calificat
2 Chirita Matei 6 Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Mariana Gradinariu 13 100 113 calificat
3 Teodorescu Vlad 7 Colegiul National "E. Racovita" Iasi Serban Marinel 81 100 181 calificat
4 Borza Cristina 7 Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 100 45 145 calificat
5 Pintilie Vlad 7 Colegiul National "E. Racovita" Iasi Serban Marinel 71 45 116 calificat
6 Turcuman Vlad 7 Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 62 35 97 calificat
7 Tarcan Alexandru 7 Liceul teoretic de informatica "Gr.Moisil” Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 18 45 63 calificat
8 Banu Denis 8 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Butnarasu Oana Gradinariu Mariana 76 95 171 calificat
9 Turcuman Horia 8 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel Virga Liliana 80 35 115 calificat
10 Rusu Daniel 8 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel Virga Liliana 0 90 90 calificat
11 Albert Ramona 8 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel Virga Liliana 32 55 87 calificat
12 Filimon Raluca 8 Liceul teoretic de informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel Virga Liliana 30 20 50 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro