home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Mures are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Chiorean Tudor 9 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 75 50 125 calificat
2 Toșa Andrei 9 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 20 50 70 calificat
3 Blaga Cristian 10 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 95 60 155 calificat
4 Pastor Adrian 10 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 60 80 140 calificat
5 Barabási Csongor 10 Liceul Teoretic Bolyai Farkas Târgu-Mureș Jakab Irma Tünde 80 55 135 calificat
6 Moldovan Andrei 10 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 90 45 135 calificat
7 Tolan Cristian 10 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 90 40 130 calificat
8 Mureșan Bogdan 11 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Csifo Lorand 60 20 80 calificat
9 Nașca Sergiu Alin 11 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Bogdan Sanda 50 28 78 calificat
10 Ștefan Sebastian 11 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Csifo Lorand 45 28 73 calificat
11 Rad Emanuel 12 Colegiul Național Unirea Târgu-Mureș Mărginean Manuela 75 0 75 calificat


GIMNAZIU

Judetul Mures are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Racoți Stelian 5 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Mailat Ildiko, Racoţi Mihaela 40 2 42 calificat
2 Racheriu Nicolae 6 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, Sfîriac Bianca Loredana 6 8 14 calificat
3 Pețan Paul Andrei 7 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu-Mureș Bogdan Sanda 55 100 155 calificat
4 Tocaciu Valeria 8 Școala Gimnazială Ioan Vlăduțiu Luduș Botezan Claudia, Berbecar Mihaela 0 40 40 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro