home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Neamt are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Stamatin Cristian 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Podbereschi Maria 25 50 75 calificat
2 Geman Dorin 9 Colegiul Național ”Roman Vodă”, Roman Moldovanu Florin 50 20 70 calificat
3 Tărniceru Vlad-Andrei 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Piatra Neamţ - 85 40 125 calificat
4 Crăciun Adrian 11 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 100 20 120 calificat
5 Ungurianu Ioan-Alexandru 11 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Nour Georgeta, Ene Dumitru 50 28 78 calificat
6 Zaiț Teodor-Antonio 12 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Dima Mircea 90 0 90 calificat


GIMNAZIU

Judetul Neamt are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dăscălescu Cosmin 6 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 53 4 57 calificat
2 Tărniceru Tudor-Mihai 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Piatra Neamţ Olaru Liviu-Constantin 59 45 104 calificat
3 Apopei Daniel 7 Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Mititelu Mirela 5 0 5 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro