home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Olt are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dincă Liviu 9 Colegiul Naţional "Ion Minulescu" , Slatina Ciurea Rodica 30 5 35 calificat
2 Vodiţa Stefan 9 Colegiul Național "Radu Greceanu " Slatina Bălan Violeta 10 20 30 calificat
3 Dima Eustatiu 10 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina Popescu Doru Anastasiu 100 75 175 calificat
4 Nita Adrian Valentin 10 Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Ghimisi Loredana 65 60 125 calificat
5 Boroghină Gabriel 10 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Popescu Doru Anastasiu 60 50 110 calificat
6 Lecu Andrei 11 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Barbu Catalin 90 28 118 calificat
7 Lăchescu Alexandru 11 Colegiul National "Ion Minulescu" , Slatina Drăghici Aurelia 5 20 25 calificat
8 Naiden Liviu Andretti 12 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Voinea Vasile 95 20 115 calificat
9 Stan Andrei Alin 12 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Voinea Vasile 35 0 35 calificat


GIMNAZIU

Judetul Olt are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pīrlea Eliza 5 Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Balş Olteanu Cristina 12 4 16 calificat
2 Stanciu C. Gabriel Ciprian 6 Şcoala Gimnazială Nr.3 Slatina Dumbrăvescu Anda, Petre Claudia, Popescu Doru 0 52 52 calificat
3 Staicu Alexandru 7 Şcoala Gimnazială "Eugen Ionescu” Slatina Ivan Valdemar 35 45 80 calificat
4 Popescu Ion Alexandru 8 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina Popescu Doru Anastasiu 0 5 5 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro