home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Prahova are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 TUDOR COSTIN RAZVAN 9 Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 75 80 155 calificat
2 NICOLESCU RAZVAN 9 Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 20 50 70 calificat
3 Stanica Florin 9 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 20 30 50 calificat
4 Dimulescu David-Gabriel 10 Colegiul Na?ional „Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice, Lincan Iulia 100 55 155 calificat
5 Florea Andrei-George 10 Colegiul Na?ional „Mihai Viteazul” Ploiesti Alice Georgescu 100 50 150 calificat
6 PATRASCU JESSICA 10 Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 85 50 135 calificat
7 CHIVESCU BOGDAN ANDREI 10 COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" C?MPINA CONSTANTIN NATALIA 95 35 130 calificat
8 COPACIU TIBERIU 10 Colegiul National "Ion luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 65 55 120 calificat
9 Dragulin Radu 11 Colegiul Na?ional „Mihai Viteazul” Ploiesti Iulia Lincan 45 8 53 calificat
10 PIRTOACA GEORGE SEBASTIAN 12 COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA PRISTAVU DIANA 95 28 123 calificat
11 Vlad Costin-Alexandru 12 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Scheau Constantin 65 20 85 calificat


GIMNAZIU

Judetul Prahova are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 AVRAM RARES STEFAN 5 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Dicu Loredana, Lica Daniela 64 0 64 calificat
2 Dragan Andrei 5 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 46 14 60 calificat
3 Spiru Andrei Tudor 5 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 20 10 30 calificat
4 TUDOSE ALEXA MARIA 6 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 86 100 186 calificat
5 Ilasi Ioan-Alexandru 6 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Alice Georgescu 86 100 186 calificat
6 SAVULESCU STEFAN 6 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 79 100 179 calificat
7 Dragulin David 6 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Alice Georgescu 51 100 151 calificat
8 MARUSSI MATEI 6 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Lica Daniela 37 100 137 calificat
9 Matei Alexandru 6 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Alice Georgescu 21 100 121 calificat
10 CRISTEA THEODOR-STEFAN 7 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Mircea Liliana 100 100 200 calificat
11 STEFANESCU ANDRU 7 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Mircea Liliana 49 70 119 calificat
12 Capraru Adrian-Mircea-Gabriel 7 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Dragomirescu Cristina 64 45 109 calificat
13 Datcu George Valentin 7 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Dragomirescu Cristina 35 70 105 calificat
14 NICULAE ALEXANDRU VLAD 8 Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti" Dicu Loredana/ Lica Daniela 78 40 118 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro