home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Suceava are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Manghiuc Teodor Florin 9 Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Narcisa-Daniela ŞTEFĂNESCU, Gabriela DUMITRAŞCU 70 50 120 calificat
2 Bejenariu Ionuț 9 Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 25 50 75 calificat
3 Șlincu Șerban Ștefan 9 Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius UDUDEC, Dana MARCU, Ovidiu MARCU 40 20 60 calificat
4 Dăscăliței Ciprian 10 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Vlad Giorgie-Daniel,Marcu Daniela 95 60 155 calificat
5 Barcau Emanuel 10 Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 45 40 85 calificat
6 Aiordăchioaie Marius 11 Colegiul Economic "D.Cantemir" Suceava Marcu Daniela 75 20 95 calificat
7 Bădeliță Andrei Vlad 11 Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihail ERHAN 80 0 80 calificat
8 Ungurașu Răzvan-Constantin 11 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu-Marian, Petrișor Adrian 60 20 80 calificat
9 Vartolomei Claudiu 12 Colegiul Naţional "E.Hurmuzachi" Rădăuţi Lăzărescu Antoneta 80 0 80 calificat
10 Rusu Dănuţ 12 Colegiul Naţional "E.Hurmuzachi" Rădăuţi Lăzărescu Antoneta 65 0 65 calificat


GIMNAZIU

Judetul Suceava are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Salagean Dragoş Grigore 6 Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Gabriela DUMITRAŞCU , Liviu P╬NZARU 55 100 155 calificat
2 Cuzenco Andrei-Robert 6 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Petrișor Adrian 13 100 113 calificat
3 Pauliuc Eduard Timotei 6 Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ştefănescu Daniela Narcisa, Gavrilovici Zinica 27 4 31 calificat
4 Popa Sebastian 7 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Costineanu Veronica-Raluca 4 5 9 calificat
5 Ştefănescu Cristian Radu 8 Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius UDUDEC 44 20 64 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro