home ONI 2014  |  ONIGim 2014 oji2014 InfONline 2014  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU

Judetul Valcea are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Pitesti.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Drăgan Valentin Adrian 9 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 100 50 150 calificat
2 Ştefănescu Nicolae-Mihai 10 Colegiul Național de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 100 55 155 calificat
3 Bologa Dragoș 10 Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina 85 55 140 calificat
4 Pașita Vlad 10 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Loghin Mălina 85 55 140 calificat
5 Smărăndoiu Cristian Andrei 10 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana+Maria, Loghin Mălina 80 55 135 calificat
6 Piele Valentin Gabriel 10 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina 60 55 115 calificat
7 Lăcraru Radu Matei 10 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arișanu Ana-Maria, Loghin Mălina 45 55 100 calificat
8 Hainagiu Daniel 11 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana-Maria, Haller Antonia 65 28 93 calificat
9 Teodorescu Vlad 11 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela 50 20 70 calificat
10 Drăgan Andrei-Gabriel 12 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Mlisan Mirela 100 12 112 calificat
11 Suciu Ioan 12 Colegiul Național Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana-Maria, Loghin Mălina 45 28 73 calificat


GIMNAZIU

Judetul Valcea are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Slobozia.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Lascu Tudor Andrei 5 Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vālcea Mlisan Mirela 92 90 182 calificat
2 Gheorghe Liviu Armand 5 Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vālcea Mlisan Mirela 68 100 168 calificat
3 Capriş Ruth 5 Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vālcea Mlisan Mirela 0 84 84 calificat
4 Beşliu Andrei Cornel 6 Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vālcea Mlisan Mirela 32 30 62 calificat
5 Kaproş Ana 7 Şcoala Gimnazială Take Ionescu Rm. Vālcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 100 100 200 calificat
6 Badea Adrian 8 Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab Rm. Vālcea Grecea Violeta 44 90 134 calificat
7 Arnăutu Andrei 8 Colegiul Naţional Mircea cel Bătrān Rm. Vālcea Arişanu Ana-Maria 28 90 118 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro